Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem itt egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem itt egy nagyon aranyos sráccal, majd egy hónapig beszélgettünk minden nap. Kölcsönös volt a szimpátia, de egyik napról a másikra eltünt, nem írt többet. Lehet, hogy csak szórakozott velem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy troll volt és kitiltották.
2017. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudja az e-mail címemet is de ott se ír
2017. ápr. 2. 13:53
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, velem is csinált már ilyet néhány lány. :(


Fogalmam sincs, miért kell csak úgy eltűnni. Ha nem akar tovább beszélgetni, legalább megmondhatná.

2017. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt mondom. Legalább annyi emberség lenne benne, hogy szól "figyelj ne beszeljünk többet" . De nem ehelyett inkább eltűnik
2017. ápr. 2. 14:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

milyen volt a levelezés vége?

lehet az is, hogy rád unt, vagy talált mást

vagy alapból csak játszott veled

ezt sajnos csak ő tudná megmondani, de lehet soha nem fogod megtudni

de gondolj bele ha csak így eltűnik, akkor nincs is értelme búslakodnod utána, ha neki ennyit jelentett ez az egész, akkor neked sem éri meg bánatosnak lenned miatta...


24F

2017. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Semmi jele nem volt annak, hogy el fog tünni. Teljesen normális volt a beszélgetés megbeszeltük, hogy még beszélünk azóta semmi
2017. ápr. 2. 14:08
 7/20 anonim ***** válasza:

mióta nem jelentkezett?


24F

2017. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kb. egy hete
2017. ápr. 2. 14:21
 9/20 anonim ***** válasza:

és te mit gondolsz? hogyan érzel?

lehet előkerül, de el kellene döntened, hogy akarod e hallani a magyarázkodását...


24F

2017. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szeretném tudni, hogy miért tűnt el. Nagyon sokat jelentett nekem. Remélem elő kerül
2017. ápr. 2. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!