Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi tévő legyek?...

Szerintetek mi tévő legyek? Van egy aranyos fiú, akibe kezdek szerelmes lenni, de úgy gondoltam, hogy nem "támadom le" ezzel, mert akkor csak elijeszteném, hanem kis lépésekkel próbálok közel kerülni hozzá. De a srác nem reagál semmit.

Figyelt kérdés
Honnan tudjam, hogy azért, mert nem tetszem neki, vagy azért, mert nem veszi észre, hogy tetszik nekem? Ha nem tetszem neki, akkor jobb lenne, ha minél előbb megtudnám, mert most még abban a "stádiumban" vagyok, hogy ha sokáig nem találkozunk, akkor lenyugszom, úgyogy még nem törnék össze lelkileg. De ha most odamegyek, és megkérdezem, akkor úgyis azt fogja mondani, hogy nem...

2014. nov. 28. 19:02
 1/4 anonim válasza:
2014. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az nem baj, ha nem támadod le. Volt már, hogy "letámadtak" és valóban köpni-nyelni sem tudtam, hisz nem ismertem az illetőt.

De.... lehet, hogy amiket Te jeleknek veszel, azok neki nem azok. Az nem baj, ha lehet érezni, hogy mi a szándékot. Nem baj, ha egyértelmű vagy. Haverkodj vele kicsit össze és utána mondd el neki. De ne várd, hogy kitalálja a gondolataid, mert: NEM FOGJA.

Ha mindig kedves vagy vele, gyakran keresed a társaságát és nem látod, hogy ez ellenére lenne, továbbá tudod, hogy szabad, akkor jó esélyeid vannak szerintem. De ne húzd túl sokáig és ne várj tőle gondolatolvasást. Ha kicsit jobban közelebb kerülsz hozzá, akkor mondd el neki. Meg látni fogod a reakcióit ha "barátibbnál barátibban" közeledsz hozzá. Például ha próbálsz kis testi kontaktot is csempészni a dologba, a kezét megfogni, mellé ülni vagy ilyesmi. (persze nem egyből) Ha pozitívan reagál, akkor nyert ügyed van.


Szerintem.


23/F

2014. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beniy ***** válasza:
Háát nem írtál le valami sok infót a dologról. ;)
2014. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alternatívaként ha van közös barát, megkérheted, hogy segítsen kipuhatolni tetszik-e neki valaki.
2014. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!