Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a társkeresésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a társkeresésnek ha neten se személyesen nincsen sikerem? Miért ennyire nehéz csajozni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

fejleszteni kellene akkor önmagad, hogy legyenek sikereid.


hihetetlen tudom, de tanulható!

2017. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tanulható?

Én kételkedek benne!

2017. ápr. 2. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
A netes társkapcsolatok többsége vagy eleve kudarcra van ítélve pl távolság, vagy külső, vagy más dolog miatt. Nagyon ritka esetben van olyan helyzet, hogy egy életre párt találjon itt magának az ember. Több az esélyed szerintem, ha mondjuk munkahelyen, vagy az utcán, vagy buliban ismerkedsz meg valakivel, mintsem interneten. El kell döntedned magadba mit akarsz, és növelned kell az önbizalmadat. Légy kitartó, és előbb utóbb sikerül valami.
2017. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Márciúsban múlott 3 éve hogy semmi sikerem!Már azt se tudom hogyan ismerkedjek,hogy ne rontsam el.
2017. ápr. 2. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, elrontani semmit nem tudsz, csakis tőled áll, és függ, akarod e vagy sem. Nehéz dolog tudom, de nem lehetetlen. Vannak olyan lányok hidd el még itt is gyakorin, kik ugyan úgy éreznek mint te, mert ezzel te sem vagy egyedül. Nem ítélem el az online társkeresést, viszont kevesebb az esélyed, hogy ott találsz valakit. Azért is van, hogy menj ha időd és pénzed engedi szép helyekre, vagy bulikba, vagy baráti körökbe, és előbb-utóbb meglesz az igazi.
2017. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok csajozni. Sosem tudtam. Jóképű sem vagyok, ráadásul szemüveges volnék, meg lúdtalpam is van. Sosem követtem semmilyen divatot, sosem voltam trendi. Viszont sosem volt bajom magammal, mindig jól éreztem magam a bőrömben. Mivel sosem jutott eszembe, hogy "csajozzak", a körülöttem lévő lányokkal mindig tét nélkül hülyültem, haverkodtam. És mint az lassan nekem is leesett, talán valami ilyesmi kellhet a nőknek. Vagy legalábbis egy részüknek. Szóval te magad vagy a kulcs.
2018. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valtoztass a külsődön.
2020. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!