Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy míg valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy míg valakinek olyan dolog csajozni, mint levegőt venni, addig én abszolút nem vagyok érintkezésben csajokkal/nőkkel?

Figyelt kérdés
Már sokszor belegondoltam, hogy a lányokkal történő kapcsolattartásom olyan megközelíthetetlen, mint egy gyári szalagmunkásnak az új BMW, míg számos embernek ez teljesen hétköznapi dolog. Lányokkal beszélget, bulizik, orrba-szájba fényezik, rendszeresen szexel én meg még hírből sem ismerem egyiket sem. Szűz srácok! Ismeritek ezt az érzést?

2017. márc. 24. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
öljük meg magunkat, minek élünk.
2017. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vajon egy ember írja sorban ezeket a kérdéseket? :D
2017. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

nem hiszem, a félórás szarság miatt.

szar az élet. szenved mindenki.

2017. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: Mégis ezt honnan veszed? Tudod mennyi depressziós/elkeseredett ember van ebben a kategóriában?
2017. márc. 24. 23:34
 5/9 anonim ***** válasza:
ja fogadni mernék hogy én vagyok itt a legnyomorékabb.
2017. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: Te tudod mennyi depressziós/elkeseredett ember van ebben a kategóriában?
2017. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Félig ismerős, bár én nem akarok random "csajozni", hanem inkább a komolyabb ismeredést preferálom. De elég sok bennem az aggály, amire az oldal csak ráerősít. Különösen a női (? Vagy önmagukat nőnek beállító férfiak? + Sunshinedoll) válaszok olykor. Remélem, hogy a többségük kamu, direkt provokáció, vagy csak egy szűk réteg áll így hozzá a dolgokhoz.
2017. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan és random. Van, aki jó helyre születik, jól szocializálódik, jók a képességei, jól megy a csajozás. Van, aki rosszul szocializálódik, zárkózottabb, más gondjai vannak.
2017. márc. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

És az utóbbi kategória ugyanúgy elsajátíthatja ezeket a képességeket tudatos erőfeszítésekkel és idővel sokkal jobb is lehet, mint az, akire csak úgy "ösztönösen" ragadtak ezek a dolgok. Egy tanult harcművész (aki korábban félős és nyámnyila volt) mindig sokkal jobb lesz a telepi Józsinál, aki tud egy erős jobbhorgot ütni a kocsmában, mert olyan környezetben nőtt fel.


Egyébként szexelni sem egy akkora világmegváltó dolog, feleslegesen parázol rá, nyilván kellemes, de nem fogja automatikusan megoldani minden problémádat.

2017. márc. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!