Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a legfontosabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legfontosabb dolog (dolgok) amelyekben változtatni kellene az életemen?

Figyelt kérdés

Valamiért nem vagyok vonzó a nőknek, vannak terveim, kérdés melyik lenne a legfontosabb ami segítene is valamit:


- Jogosítvány (egyébként utálom az autókat vezetni sincs kedvem, csak a lányok miatt lenne autóm is ha lenne)

- Külön lakni a szüleimtől

- Vezetői pozíció

- Nagy vagyonra szert tenni, olyan módon hogy nem lennék attól befolyásos ember (befektetni valahova a pénzt)

- Nagyon drága ruhák, de ugyanez az életmód

- Orrműtét

- Fogaimat megcsináltatni

- Jason Statham féle testalkat (jelenleg elégedett vagyok, sem nem vagyok sovány és kövér sem)

- Valamilyen tanárhoz járni (énektanár?), hogy normális hangom legyen, mert magas

- Pszichológus

- Facebookra profi fotós által csinált képeket csinálni ahol nem nézek ki gázul

- Valami nagyon extrém dologba belekezdeni


24 F


Ha valaki nagyon kíváncsi akkor küldök képet, de csak ha nem lesz belőle visszaélés.



2017. márc. 22. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus
2017. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Küld képet! 26L
2017. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bad G-Sus ***** válasza:
Különélés jó dolog,Valami olyan dologba kezdj bele amit tényleg szeretsz csinálni, lépj ki a komfortzónádból.. a többi hülyeség.
2017. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van olyan amit csinálok de nem vagyok jó benne :D
2017. márc. 22. 19:46
 5/16 Bad G-Sus ***** válasza:
hajrá csak csináld és jobb leszel benne.
2017. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Beviz Elek ***** válasza:
58%

Gáz vagy öcsém :D


Nem kifejezetten az anyagi dolgokra kell rámenni 24 évesen. Nézz ki igényesen, de nem a drága ruhán múlik.


Agyilag kell rendberakni téged :D

2017. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Alapból ne úgy állj hozzá, hogy a nők miatt változnál meg, kizárólag saját magad miatt csinálj bármit is!

Ezek közül amit érdemes lenne:

-Ruhákból nem kell drága, de a divatnak megfelelően beruházhatsz új darabokra, ehhez tanácsot is érdemes lehet kérni (persze ne az anyudtól.)

-Pszichológus is jól jöhet, hogy elmondjad a problémáidat, hogy emiatt frusztrált vagy, segíthet rendbetenni az énképedet.

-Profi fotókat is érdemes lehet csináltatni (nem kell horror áron) de hogy jól sikerült képek legyenek, ennek érdemes utánaolvasni is, és saját magad is csinálhatsz jól beállított fotókat.


A többi az baromság, és mind olyan, amit te magad nem kedvelnél, csak kényszerből, és a nőknek megfelelésből csinálnál.


Illetve még egy dolgot tudok javasolni, nézz utána, hogy mik a női vonzalom alapjai, meg ennek a témakörnek, hogy ne egy kedves aranyos bétahímnek tartsanak a nők. Illetve tudd magad egyedül is jól érezni, nem létszükséglet a nő, és nem érdemes görcsösen párt keresni, ezt magamon is megtanultam.

2017. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen ezeknek a dolgoknak utána olvastam is, kb egy hónapig olyan jól el is voltam egyedül, hogy nem is írtam lányoknak, abszolút lesz*rtam őket. Aztán egy buliba megismerkedtem egy lánnyal, majd 2 napra rá randiztunk és azt mondta, hogy nincs meg a kémia, és ez megint visszaküldött a padlóra.

Egyébként igényes öltözködök, azért írtam a ruhákat hogy akkor nem 10ezres hanem 100ezres ruhákat vennék mondjuk.

2017. márc. 22. 20:55
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez a női vonzalom is csak úgy működik hogy vannak ugye begyakorolt bevált szövegek amik jók a nőknél, de egy idő után akaratlanul is magamat adom onnantól kezdve pedig megint nem leszek vonzó.


És nem kedves aranyosnak mondanám magam, nem szoktam nagyon pitizni a nőknek meg nagyon nyomulni, teljesen más kategóriába sorolnám, inkább gyerekesnek mondanám magam, pl hogy randin leettem magam.

2017. márc. 22. 21:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Annyi pénzt nem ér meg egy ruha.

És ne hagyd hogy egy csaj a padlóra küldjön, nyilván fáj, de nem szabad beleragadni sokáig a dologba.

Sajnos azt is el kell fogadni, hogy maga a sikerességi ráta jó ha pár százalékos (már ha egyáltalán van annyi). Ezért lehet megfontolandó, hogy nem szentelsz akkora energiákat ennek, néha a szorakozás kedvéért ismerkedsz, aztán ha nem jön be akkor nincs semmi.

2017. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!