Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után 2 gyermekes nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után 2 gyermekes nőként találhatok párt úgy, hogy a gyerekekkel a szüleimhez költöztünk?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, két kisgyermekem van (1 és 4 évesek), mások szerint csinos vagyok.

Nemrégiben váltunk el férjemmel, és a válás után szülővárosomba költöztem a szüleimhez a gyerekekkel, hogy könnyebb legyen az úrakezdés, és legyen segítségem.

A gyerekeknek elég nagy változás így is, hogy nem a megszokott helyen élnek tovább, de úgy gondolom, hogy könnyebben átvészelik, hogy a szeretett nagyszülőknél, ismert környezetben maradunk egy darabig. A nagyobbik gyermeknek ezzel együtt óvodaváltása is lesz szeptembertől, nem akarnám egyszerre ennyi változásnak kitenni.

Egyelőre GYED-en vagyok, de szeretnék munkába is állni ősztől. Amint a gyerekek megszokják az új helyzetet (beszoknak oviba, bölcsibe), tervezek külön albérletbe is menni, de amíg egyedülálló vagyok, addig feleslegesnek tartom, hogy annyi pénztől elessek.

Így is van esélyem, hogy szeretne valaki engem társnak, vagy szülőknél élve esélytelen is belekezdeni az ismerkedésbe? Kizáró ok ez manapság a 30 éves korosztálynak?



2017. ápr. 4. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz egyszerű, de nem lehetetlen.

Akinek a két gyerek nem akadály, az ilyen apróságon nem fog fennakadni.

2017. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igy gaz. Egy elkeseredett no benyomasat kelted aki eltartot keres, mert ferfi nelkul csak a szuleidnek tudsz nyomorogni. Anyam anno valas utan alberletet keresett, dolgozott rendesen, tanult mellette es harman eltunk egy lakasban. Nem volt sosem gondja a partalalassal.
2017. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem várnék anyagilag az új páromtól, nem "pótapát" keresek, csak indokolatlannak látom mindaddig fizetni az albérletet, hogy elmenjen az a pénz, amit addig félre is tudnék rakni.
2017. ápr. 4. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
persze van sok balek akinek mar minden mindegy csak noszeru legyen
2017. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Kérdező! Dehogy lehetetlen! Persze saját lakásban élve nyilván könnyebb. Ilyenkor hajlamos az ember azt gondolni, hogy neki már soha nem lesz senki, meg vége az életnek mert egyedülálló Anya lett. Hogy ez mennyire nem igaz, azt már nagyon sok példán keresztül tapasztaltam ismerői/ baráti körömben.
2017. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nyugi... szerintem ilyen segítséggel még könnyebb is, mint egyesül két ilyen kicsivel.
2017. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
csak biztassátok és adjatok neki hiábavaló reményt, nem tudom ki az a hülye aki egy lestrapált két gyermekes nőt (aki ráadásul az anyjánál lakik) választ, biztos sok ilyen barom van, nem mondom azt hogy nincs mert héba hóba lottó ötös is van, kb egyenlő az esély
2017. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a szerelem vak. És van is benne igazság, kedves utolsó, mert olyankor nem nézi az ember, hogy milyen körülmények között él a kiszemelt személy. Olyankor legkevésbé az észérvek számítanak. És sehol sincs megírva, hogy egy kétgyermekes elvált nőbe nem lehet beleszeretni.

Szóval nyugi, kérdező! Nem te vagy az első elvált kétgyermekes anyuka a világtörténelemben, aki újra párt talál magának. Sőt szerintem többen vannak, akik újra férjhez mennek, mint akik egyedül maradnak.

2017. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!