Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon megvalósul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon megvalósul évről évre egyre erősebben egy kaszt jellegű rendszer?

Figyelt kérdés
Egyre jobban kinézik az emberek maguk közül azokat, sőt megvetik, akiknek nincs pénzük menő, új ruhákra, kocsira, saját házra, menő iphonera stb., metrón, buszon úgy néznek rá az ilyen nem igazán jómódú emberre, mintha valami földönkivüli lenne. Párkapcsolatra egyenesen semmi esélye az ilyen embernek, főleg ha férfi az illető. Kialakult hazánkban szépen lappangva, majd egyre nyiltabban a gazdagok, tehetősek uralma, akik megmondják, ki szaporodhat, ki nem? Az itteni válaszok alapján is egyre jobban ez tűnik fel, de a világban is.

2017. ápr. 4. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy egy kicsit paranoiás? Esetleg komplexusos?
2017. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem beszélve a pesti albérletárakról, egyértelműen a gazdagok keresetéhez vannak igazitva azok is.
2017. ápr. 4. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól van balázska :D

Látom már ide is beloptad magad.

2017. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez most valami összeesküvéselmélet?


Az átlag magyar nem tehetős és jómódú. Magyarország és Budapest nem egy Római Part, I. II. XII. kerület egyvelege, tehát nem tudom honnan jön ez az egyre több a gazdag akik irányítják az országot, és megmondják a kisebbségben élő középosztálynak és szegényebb rétegeknek, hogy ki mikor mit csinálhat.

2017. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kialakul egy fideSS kaszt, nekik lesz pénzük, a többi meg a pórnép
2017. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

örök idők óta különböző anyagi helyzetű csoportok voltak, és aaz se ami mondás, hogy hasonló a hasonlóval...

Ennek meg semmi köze a szaporodáshoz, mert a szegények nek is van gyerekük.

Nézz csak szét BAZ megyében...

2017. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Izé... a metrón, buszon utazó csórókat a szintén metrón, buszon utazó iPhone-os tehetősek nézik ki maguk közül, miközben az iPhone-jukat bújják? :D Ráadásul azért, mert nincs autója és tömegközlekedik? :D

Valaki szerintem a saját fejedből figyel Téged és táplálja a saját kisebbségi érzésedet. Nekem ötezer forintos hagyományos telefonom van, a tömegközlekedésen könyvet olvasok vagy nézem a kilátást, turkálóból öltözködöm, mert szeretem az egyedi és jó minőségű ruhákat (meg nem mellékesen igyekszem védeni a környezetünket), az ugyan nincs rám írva, hogy nincs saját házam, de sose éreztem úgy, hogy bárki is ilyen szemmel méregetne, az én fejemben nem suttog "a hang" ilyeneket. Ráadásul az emberek háromnegyede a telefonjába mélyül, némelyikük szinte ön- és közveszélyes, olyan szinten nem figyel a környezetére, nemhogy az utastársait elemezgetné.

2017. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne írjuk körül ! Monjuk ki! Igen,ha törvényesen nem is,szociális viselkedésileg MÁR kialakult. Én a jómódú emberekhez tartozom, elit helyen élek, étkezek. DE!!! Nem nézem le azokat,akik ezt nem tehetik meg. Kivéve ha az illető MEGVET ENGEM vagy kibeszél . Ha valaki tesz is érte valamit,akkor inkább először elismerem minthogy leszóljam. Viszont ha valaki egész nap a tévé előtt ül és ráken mindent Orbánra,akkor arról már más a véleményem. Köszönöm a figyelmet, további szép estét .
2017. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!