Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel hogy a ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel hogy a ma fiatalok nagy része kaszt rendszer szerűen válogatja a barátait? Gazdag gazdaggal, szegény szegénnyel.

Figyelt kérdés
Az akinek nincsen töménytelen mennyiségű Dc,Nike,Supra,Mayo Chix,Mango,Kr3w stb márkájú ruhája meg androidos telója, laptopja, és egyéb cucca meg nem jár moziba gyors étterembe két hetente az lúzer béna és kivan közösítve. Ezt csak én vettem észre? Meg a smink körömlakk meg a fb-n a lájkok nélkül nem lehet élni.
2013. jan. 29. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
igen, csak és kizárólag te vetted észre, Sherlock
2013. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

persze az itt válaszolók indig kivételek, de a felsorolt márkák közül 3at nem ismerek...

az értékrend pedig egy képlékeny dolog, mire ezek a tinik felnőne, sokat alakulhat még

2013. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
általánositassz nagyon sok kivétel van
2013. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az átlag tényleg ilyen, de vannak nem átlagos emberek is szerencsére.
2013. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Androidos mobilt lehet venni használtan és vannak remek turkálók. Nekem onnan van az összes márkás ruhám. Minden megoldható...:D
2013. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a kasztrendszer inkább arról szól, hogy ki milyen "jó nő" és "jó pasi". Tudod, vannak ezek a pontozgatások, hogy te 7/10 vagy, akkor nem lehet 10/10-es "nőd", meg ilyenek. Nem csak a fiatalok csinálják sajnos...
2013. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen is van és olyan is. Ott van a baj ha később is ezek alapján ítélnek meg valakit mert aztán ha nem úgy lesz pénz akkor bár ki kikerülhet a kasztból és rögtön azon az oldalon találja magát ahonnan származókat korábban esetleg ő is lenézett. De mégis kitől tanuljanak értékrendet? Annyi információ van és annyiféle hogy kapkodják a fejüket és nem tudnak szelektálni. Mondjuk sosem mondanék ilyet hogy "ezek a mai fiatalok" mert ilyen is van meg olyan is. De hát ugye ha megnézzük az idősebb korosztálynál is kinek van nagyobb esélye egy állásinterjún mondjuk milyen kaliberű nőnek akkor mit csodálkozunk. Ők azt épezik le mármint a fiatalok amit tapasztalnak.
2013. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek veled.

Bár azért én szélesíteném a skálát, ugyanis nem csak a fiatalok csinálják ezt. Az én környezetemben huszonévesek is, azt hiszem bátran használhatom azt a szót, hogy kihasználják a fiúkat, férfiakat.


A legjobb ebben az egészben, hogy az ilyen is k***k minket néznek le, akik nem vagyunk plázacicák, nem akarunk k***nak tűnni, nem mutogatjuk magunkat. Csak úgy hozzátenném, hogy 4 éve boldog párkapcsolatban élek, soha nem voltam, és nem is leszek ilyen.

Mindig azt mondom, hogy most lehet, hogy az emelkedettség szintjén vannak, ők a nagy menők, de a végén úgy is ők fognak rosszul járni. Egyedül maradnak, nem fognak tudni normális párkapcsolatot kialakítani, lehet, hogy még gyerekük sem lehet (hozzátenném az öltözet miatt, ugyanis a felfázással nem szabad játszani. Nekik meg mindig ki van a derekuk stb...)

2013. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért lehet sok helyen ez, mert a te szavaiddal élve a "kasztok"-ban ugyanaz az érdeklődés.. Pl. aki szegényebb és mondjuk dolgozik, nem drága klubbokba jár, az nem fog összehaverkodni azokkal akik igen.

A másik meg hogy hajlamosak a gazdagabbak kiutálni azt, akinek nem Nike pólója van, csak sima kínai.. :/

2013. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amióta a világ világ így ment ez,nincs ebben semmi kivetni való.Subát subával,gubát gubával.
2013. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!