Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is az fb-n való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az fb-n való irogatás távkapcsolatban nem jó?

Figyelt kérdés
Csak hetente találkozahatunk. Hétvégén szoktunk találkozni. Hétköznap marad chat. Valahogy írás közben mindig fura érzéseim vannak. Úgy érzem olyankor nem érdeklődő. Unalma ahogy írunk. Személyes találkozás viszont mindig nagyon jó. Tényleg az fb megronthatja a kapcsolatokat, mert olyankor nem látjuk az arckifejezéseket, amiből következtethetnék, hogy mit is érez a másik ?

#találkozás #hétvége #érzés #megrontja #kapcsolatokat
2015. szept. 27. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
fb sehogy sem jó!inkább már viber,vagy sms,telefonhívás.
2015. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Drága kicsi lelkem, feltalálták már a skype-ot és a videóchatet, minek írni, ha élőszóban ott tudtok beszélgetni?
2015. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ui.: és a fb-on is lehet videóchatelni, ahol láthatjátok egymás arcát és arckifejezését: :D
2015. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen messze laktok egymástól, hogy csak hétvégén tudtok találkozni? Vagy más oka van?
2015. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akik szeretik egymást, azoknak teljesen mindegy, milyen formában kommunikálnak egymással a lehetőségekhez mérten. Anyukám húga pl. más országban él, de sehogy nem tudjuk elérni, pedig van nekik skype, a fia felregisztrálta facebookra is, nem tudja használni, a telefont meg nem veszi fel, és jellemzően kb. utolsó napokban értesülünk róla, mikor jön éppen haza látogatóba. Teljesen mindegy az eszköz, ha fontosak vagytok egymásnak.
2015. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5


Próbáld ki, hogy számodra melyik jobb hosszabb távon a szerelmeddel, egy élő skype-beszélgetés vagy kb 3 órás fb chatelés!


Chatelés közben lehetnek félreértések is, saját tapasztalat.

Skype közben látod a másikat, hallod a hangját, igaz nem érintheted, de ez ezerszer jobb, mint a sima chatelés, ami személytelen!


Azért az eszköz nem mindegy, ha hosszabb beszélgetést akarsz lebonyolítani a szeretett személlyel!


A chatelés időigényes, míg leírsz egy mondatot, addig lehet, hogy élőszóban már 2-3 mondatot is elmondtál!


Saját tapasztalatból beszélek, én is távkapcsiban vagyok a szerelmemmel, 200 km és mi is csak heti egyszer tudunk talizni.

De mi utálunk írni, többször is félreértéses vita alakult ki közöttünk fb chatelés közben.


A videóbeszélgetés sokkal, de sokkal jobb!! :)

2015. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Facebookon én sem tudok olyan jót beszélgetni a barátommal. Mi csak nyaranta vagyunk távol egymástól, akkor hétvégén találkozunk csak, de a fb sok félreértést tud okozni. Pl. látod, hogy fent van napközben, de nem ír neked, azt hiszed azért, mert nem érdekled, de valójában csak nincs ideje, felnézett egy percre stb. Ha nem ír smileykat, unottnak tűnik az írása mégha nem is szánja annak
2015. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
# 6/7 Időpont ma 19:01 - Én gyorsan gépelek, de nem is erre akartam kiélezni a dolgot. Van, akinek mindegy, milyen eszközön beszélnek, van, akinek egyik sem jó. A szüleim fiatalkorában csak vezetékes telefon volt, az sem otthon, hanem munkahelyen, iskolában, utcán, meg postai levelezés, és nekik ez mégis elég volt, megoldották.
2015. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

És gondolom ezért kellett lepontoznod a válaszomat, mert ellentétes a tiéddel, ugye?


Mellékesen a saját tapasztalt véleményedre voltam kíváncsi, és nem arra, hogy másnak milyen, meg, hogy anyukádéknak milyen volt!

Majd ha a saját egyéni tapasztalataidat írod ide le, akkor mondd, hogy teljesen mindegy, hogy milyen eszközzel tartod a kapcsolatot a szerelmeddel!!

2015. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi két évig voltunk távkapcsolatban, 1500 km-re egymástól. Három-négy hetente találkoztunk néhány napra. Ha fenn akarsz tartani egy távkapcsolatot, akkor nagyon sok kreativitás és kitartás szükséges. Belföldön belül még lehet telefonálgatni vagy sms-t küldeni, de azon túl..


Sokan írták, és igaz: a skype tényleg jó. Mi úgy még társasjátékoztunk is, és néztünk közösen filmet. Esetleg írjatok egymásnak hosszabb leveleket.. Facebookon nagy a tömeg mindig, az ember nem figyel oda annyira.. Azt én sem szerettem.

2015. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!