Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért miért vagyok bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért miért vagyok bunkó?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mostanában állandóan rámírnak idegenek fb-n, akiket egyáltalán nem ismerek, hogy beszélgetni, meg ismerkedni szeretnének. De néha olyan "erőszakosan", hogy nem is közlik, csak mintha már 20 éve ismernének.. és amikor közlöm, hogy én nem szeretnék ismerkedni, akkor elküldenek mindenhova, meg letiltanak... ez mire jó? :D most miért nem lehet megérteni és ha már ők írnak rám, akkor higgadtan felfogni, amikor az ember szépen mondja, hogy " bocsi, nem szeretnék idegenekkel beszélgetni? " egyrészt szabadidőm is alig van olyanokra akiket már évek óta ismerek, nem hogy vadidegenekre pazaroljam..valamint mindig kultúráltan közlöm, ès az se érdekel, hogy milyen szándékból ismerkednének.

2016. máj. 22. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha normálisan közlöd akkor egy normális ember nem tilt le,valami sántít
2016. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normálisan közlöm. Általában " Ne haragudj, mivel nem ismerlek, nem nagyon szeretnék veled beszélgetni. A szemelyes kapcsolatteremtést többre értékelem, ezért csak olyan embereket áll szándékomban visszajelölni, illetve beszélgetni, akikkel már találkoztam. További szép napot! " ez az a szöveg amit be szoktam másolni.
2016. máj. 22. 13:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Valamint egy csomó nem normális ember ír.. Mert szerintem az, aki bejelöl egy csomó vadidegent és írogat mindenkinek, nem 100-as, illetve nagyon magányos... csak én nem vagyok olyan, akinek nincs ideje/türelme arra, hogy más embereknek lelkisegélyt nyújtson. Van elég gondom magamnak is.
2016. máj. 22. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!