Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tabu ha valaki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu ha valaki szeret kockulni?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön is én még egy embert nem láttam aki ki merte volna írni hogy szeret játszani például mert az a hobbija. Az olvasást meg a filmezést mindenki kiírja azt nem szégyenlik de ha gamer vagy az tabu mert a csajok nem szeretik, vagy egyből életképtelennek tartanak?

2017. ápr. 4. 21:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
21%
Nekem volt gamer pasim, soha többet. Hogy miért? Mikor nála voltam, akkor sem állt le a játékkal, egyszerűen függő volt. Amúgy is gyerekes dolognak tartom.
2017. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

én simán bevallottam ismerkedésnél, hogy gamer vagyok, mondjuk mellette a programozó és az, hogy hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozok lehet húzott rajta :D


nem rég hazajött külföldről egyik ismerősöm (kint élt és hazaköltözött) ő konkrétan egy gamer csajjal jött össze :D szóval nem mindenkinél hátrány :)


24F

2017. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok a gamer. Nem probléma neki, játszik velem.

Persze mindennek megvan a normál ideje és mennyisége.

Főleg mióta nincs XFire :(

22/L

2017. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is el tudok játszani órákat, de ha valakinek ez az élete, annak miért kell társ?
2017. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tabu (amíg nem megy a szociális életed rovására), sok szexi gamer csaj van.
2017. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel a filmnézés is gyerekes vagy bármi ami közben jól szórakozol.

Gamer csajjal még csak nem is találkoztam sose :D

2017. ápr. 4. 22:00
 7/34 anonim ***** válasza:

Ez tök jó dolog, hogy amíg nála vagyok ne játsszon annyit, de ha együtt éltek, házasok vagytok, akkor tuti lesznek üresjáratok, amikor gémelhet, mert alszol, tv-zel, stb.


Ezt csak azért mondom, mert az együttéléskor mind a két félnek lesz valami, amivel ezeket az üresjáratokat kitölti, és ha ez a videojáték, akkor az.

2017. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A legrosszabb ***** válasza:
68%

#1-es hozzászólás módosítva a teljesség igénytelenségével:


"Nekem volt autó-őrült pasim, soha többet. Hogy miért? Mikor nála voltam, akkor sem állt le az autószereléssel, egyszerűen függő volt. Amúgy is gyerekes dolognak tartom."


"Nekem volt tanár pasim, soha többet. Hogy miért? Mikor nála voltam, akkor sem állt le a kisgyerekek oktatásával, egyszerűen függő volt. Amúgy is gyerekes dolognak tartom."


"Nekem volt orvos pasim, soha többet. Hogy miért? Mikor nála voltam, akkor sem állt le a napi 6 óra alvással, másra sosem volt ideje napi 18 óra meló mellett, egyszerűen függő volt. Amúgy is gyerekes dolognak tartom."


"Nekem volt AutoCAD műszaki rajzoló pasim, soha többet. Hogy miért? Mikor nála voltam, akkor sem állt le a milliárdos beruházású stadionok tervezésével, egyszerűen függő volt. Amúgy is gyerekes dolognak tartom."


No comment...

2017. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, jó nagy butaságokat írtál, egyszerűen azért tartom pont a videojátékozást gyerekesnek, mert szerintem gyerekes dolog, nem tudom, egy felnőtt embernek mi élvezet van benne. A nevében is ott van, hogy játék, nem véletlen:D
2017. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

De a kockulással nem az a baj, hogy szórakozol. Hanem hogy nagyon bele lehet zuhanni. Persze minden másba is, de ebbe a legkönnyebb.


Én pl mindig olvastam, de olyan durván, hogy nem is szóltam a barátaimhoz. Amelyik órán tudtam, titokban olvastam, szünetben végig, buszon, hazáig, nem is néztem, merre megyek, pont mint manapság a telefonosok.


De pl sorozatokat, filmeket is lehet így. Én ha valamire rákattanok, akkor azt nagyüzemben csinálom. Van erre egy idézet a Psycho-ban:


"A hobby's supposed to pass the time, not fill it."

2017. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!