Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet felvenni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet felvenni az első randira? A szoknya tényleg tabu?

Figyelt kérdés

Szeretek csinosan öltözködni, szoknya-magassarkú esetleg ékszer. Itt viszont mindig azt olvasom hogy nem szabad felvenni első randira rögtön szoknyát meg ne öltözzünk ki, mi lányok..de ha ez az én stílusom és ebben vagyok magabiztos, így érzem magam vonzónak akkor miért vennék fel egy nadrág-póló-sportcipó kombót?

Néha kicsit 'álszentnek' érzem ezt (akinek nem inge..!!!) hogy a férfiak ellenkeznek, a nőn ne legyen szoknya de ha meg szimpla szerelésben megy akkor lehet annyira megfogni egy férfit szerintem mint abban a pillanatban mikor megjelenik csinosan egy nő előttük.


Mi az aminek tényleg örülnek ilyenkor a férfiak öltözködés terén?


2017. márc. 16. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Annak örülnek, ha önazonos vagy.


Akinek meg másféle elvárásai vannak mint amiben te jólérzed magad, azzal hosszútávon sem lesz hepiség, hiszen mindi alkalmazkodni nagyon nehéz és felesleges, előbb utóbb kibuggyan az igazság.

2017. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

randira akkor vegyél fel más fajta ruhát, ha alkalomhoz illik...

de inkább azt vedd fel amiben jól érzed magad, amilyen te vagy, ami illik a stílusodhoz :) mutasd önmagad!


24F

2017. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Add önmagadat, ne akarjál mindenféle jött ment mondának megfelelni. Különben is, a szoknya sokkal vonzóbb, nőiességet sugároz, ha neked ez a sztenderd akkor az külön pozitívum inkább.
2017. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én első randira mindig nagyon csinosan öltözök. Nem érdekel mi a "szabály", csak gondolkozz logikusan. Első randi, többé kevésbé első benyomás, első alkalom, hogy megfogd és elkápráztasd és kíváncsi legyen a folytatásra. Még utána is bőven lesz ideje látni "semmilyen"ruhában, de első randin miért ne lehetnél csinos?


Nekem még soha nem szóltak be emiatt, hogy "hé, figyelj, nem gondolod, hogy nem kellett volna kicsípned magad?".

2017. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt vedd fel, amiben altalaban jarsz. En nem szoktam direkt csinosan kioltozni, marmint semmi extrat nem veszek fel, akapbol is noiesen oltozkodom, de nem magassarkuba vagy szoknyaba, hacsak nem koveteli ezt az alkalom.

Smink mindig van rajtam es a hajamat kivasalom, ezek alap akkor is, ha nem randizni megyek.

2017. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én azt gondolom, hogy felvehetsz akármilyen rövid szoknyát, ha mellette meg tudod oldani, hogy TITOKZATOS legyél.

Ha sikerül úgy viselkedned a randin, hogy a személyiségedből csak apró morzsákat szórsz ki a pasi elé, miközben a ruhával meg pont, hogy el akarod csábítani. Olyan, mintha egyszerre adnál zöld és piros jelzést is a férfinak. A belsődet ne fedd fel, csak szépen-fokozatosan, a külsőddel meg vadítsd meg már mindjárt az elején. Meg fog bolondulni a fickó, meglátod.

2017. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél fel szoknyát. Mi ez a hülyeség hogy első randira nem megyünk szoknyában?
2017. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megbántam, ha randira szoknyát vettem fel. Nyilván nem minit, mert az az alkatomhoz nem illik, és nem is valami nagyon hosszút. A térdig, vagy kicsit az alá érőseket szeretem. Ehhez valami hozzá illő felső. Szoktam ilyet felvenni munkába is, nagyon szeretem. De a tapasztalat az volt, hogy a pasik igencsak félreértették, megjegyzéseket tettek arra vonatkozóan, hogy mennyire vadítóan nézek ki, vagy hogy mit csinálnának velem, ha nem lenne rajtam ez a szoknya. Nem egyszer az utcán próbáltak alám nyúlni. Soha többet az életben nem veszek fel szoknyát randira.
2017. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mindig azt vallom, hogy eslő randin igyekezz magadat adni. Ha te eleve szeretsz csinosan öltözködni akkor szerintem ez teljesen oké. Én szeretek szoknyát hordani sokszor veszek fel és ez nálam is alap dolog, hogy randira szoknyában megyek, mert abban érzem magam jól. Persze nyilván ezt meghatározza a randi jellege is ha az illető mondjuk azzal rukkol elő, hogy menjünk túrázni a hegyekbe na oda nyilván nem megyek szoknyában, de ez gondolom érthető dolog. Ez szerintem csak arra vonatkozik, hogy ne próbálj olyannak látszani amilyen nem vagy. Ha például alapvetően sportos alkat vagy akkor ne jelenj meg koktélruhában tonna sminkkel a fejeden ha amúgy úgy soha az életbe, vagy csak nagyon ritkán nézel ki.
2017. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Holnap megyek első randira és szoknyában. Igaz hozzá lapos talpút veszek meg fekete picit vastagabb harisnyát és nem érdekel más mit mondd. Iszonyúan izgulok, tini korom óta nem volt rendes randim, ezer kérdést olvastam el és én is belefutottam egy rakat mit illik mit nem illik dologba. Arra jutottam, hogy nem érdekel. Azt veszem fel, amiben jól érzem magam (legalább a ruha ne feszélyezzen) és ha meg akar csókolni, nem fogom elhúzni a fejem, mert "az első randin nincs csók". Felnőtt nő vagyok, aki egy felnőtt férfival találkozik. Ha ő mindenféle mások által alkotott "etikettek" alapján sablon randizik, akkor úgyse illünk össze. 26/N
2017. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!