Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Majdnem öngyilkos vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem öngyilkos vagyok a sok sikertelen ismerkedés után és hiába beszélgettem sok csajjal, mindegyik elutasított, egyszer sem volt, hogy randizott velem. Pedig nem vagyok csúnya és kedves. Miért van?

Figyelt kérdés

Sok helyen voltam és minden jó belső kisugárzást mutattam. Pedig nem rontottam el semmit.

28/F



2017. ápr. 5. 19:20
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
69%
Fogjátok már fel a nőknek a kedves pasik kellenek!!!!!
2017. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Én kedves vagyok, csak a normális csajok pont nem engem választanak ki. Bár egyéjszakás kalanddal beleesnék úgy, hogy a pasija ne tudja meg.
2017. ápr. 5. 19:29
 3/52 anonim ***** válasza:
Olvass bele a szexuális vonzalomkeltést taglaló kérdésre adott válaszokba itt lejjebb. Simán kiderülhet, hogy az eddigi kudarcaid okát pont itt kell keresni. Jó válaszok jöttek, lehet belőlük tanulni.
2017. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
8%

Határozott húdekemény alfa jellegű férfit kell játszanod. Nem csúnyasággal, és a kedvességgel nem sokat érsz, max barátságot.

Én tudom, én is ilyen vagyok, semmit sem érek vele. De látom, aki előadja a nagy hímet, lehet ijesztően majom kinézetű, akkor sikerei vannak.

A mai világban a LÁTSZAT a lényeg, nem az ami valójában vagy.

2017. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Nem érted? Nem tudom hol ismerkedjek össze, mert ha így megy tovább, akkor olyan csajjal fogok egyéjszakásba kavarni, hogy ne tudja meg a pasija, és később megfogom bánni egy életre.
2017. ápr. 5. 19:41
 6/52 A kérdező kommentje:
Akkor már nem láthattok engem a GYK oldalon többet, mert öngyilkossági kísérletet fogok végezni magammal, nagyon sajnálom. ;((((((((
2017. ápr. 5. 19:44
 7/52 anonim ***** válasza:
Dehogy fogod megbánni, ezek után már nem fogod.
2017. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Persze ha kikezdek egy foglalt jócsajjal egyéjszakás kalandnak, akkor tényleg nem fogom megbánni. Miért ne, ha jó csajoknak 2-3 pasija van, akkor miért ne lenne nekem is 2-3 barátnőm. Persze ha megtudja a pasija, rögtön megöl engem. Ezért választom az öngyilkosságot, mert legalább nem veszítek el semmit, úgy is pasik vannak réteges többségben úgyhogy erről ennyit.
2017. ápr. 5. 20:01
 9/52 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg sugárzik belőled a "ha nem kapok puncit, öngyi leszek" energia.
2017. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Sajnálom ez van, hogy a pasik vannak túlerőben és a jócsajok padlón. Nem vagyok egy kretén, de ez már sok volt, ami több mint 4 éve próbálkoztam.
2017. ápr. 5. 20:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!