Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ha jeleket küldtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha jeleket küldtök, nyugodtan belehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
igen. de pl. ha valaki megtetszik, akkor önkéntelenül is meglátszik rajtam, akkor is, ha van barátom. tehát ne vedd zokon, ha az illetőnek mégis barátja van, pedig felcsillant a szeme, mikor meglátott.
2017. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de a probléma a jelekkel van, mert sokan azt is annak veszik, ami nagyon nem az.
2017. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

"Igen, de a probléma a jelekkel van, mert sokan azt is annak veszik, ami nagyon nem az."



Írj konkrét jeleket.

2017. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
konkrét jel, ha valaki a szemedbe néz és rádmosolyog, többször vagy hosszasan.
2017. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Mint a stewardessek szoktak felszállás előtt, tudod. ;)
2017. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

A mosoly nem geltátlenül jel.

FŐleg, ha egy gyógyszertári eladó teszi :) Mert volt már itt ilyen kérdés :)

2017. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
egy sima mosoly nem, de ne mondd már, hogy ha hosszan a szemedbe néznek, és közben mosolyognak, az egy sima gyógyszertári mosoly.
2017. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelmű jel, ha keresi a szemkontaktust és rád mosolyog.
2017. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát basszus én régen mindig mosolyogtam és kedvesen közvetlenül társalogtam munkámból adódóan is (szolgáltató) és volt aki félre is értette vagy ami még rosszabb akkor kapta el a tekintetemet amikor például megnyaltam a szám. Nem is magyarázkodtam mert csak még hülyébben vette volna ki magát a dolog.
2017. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
jelek nélkül is lehet beszélgetni a lányokkal ám... és talán szóban több jelet ad, mint távolról.
2017. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!