Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy egy nő 2-2,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy nő 2-2,5 éves kapcsolatban sokat kiabál, veszekszik? A hirtelenharagúság hosszútávon mennyire lehet kapcsolatromboló?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mennyire lehet kapcsolatromboló? Eléggé. Apám kitart anyám mellett, mert elfogadja, hogy ő betegség miatt ilyen, meg már amúgy is több, mint 30 éve együtt vannak, apám már nyugdíjas, elvonul, ha anyámra rájön a roham. Egyébként sok türelmet igényel, ha ilyen helyzet áll fenn. Fiatalabbaknál, fiatal kapcsolatban még nincs meg ez a szintű kötődés, nem is hibáztatok senkit, aki megelégeli és inkább kilép.

Amúgy problémákat meg lehet oldani veszekedés és kiabálás nélkül is, időnként még éppen belefér, de állandóan nem igazán. Az embernek önuralma is kell, hogy legyen.

2015. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Aki veszekszik, nem alkalmas kapcsolatra.
2015. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
engem kiégetne
2015. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, noha panaszkodott sok ismerősöm, hogy hisztis a barátnője, mégis vele maradtak, úgyhogy nem lehet olyan vészes. Én nem tudom, nem vagyok házisárkány:)
2015. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Alapból nem normális az aki csak ordítozva, kiabálva és veszekedve tud kommunikálni. Soha nem választottam volna ilyen embert társamnak. Ha gondja van, forduljon orvoshoz: dühkezelés terápia vagy hasonló.
2015. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, és igenis, hiába mondják hogy olyannak kell elfogadni a másikat amilyen, annak ellenére sem értek egyet ezzel hogy én ilyen voltam. Talán még mindig egy kicsit, mert a személyiségemet nem tudom megtagadni, és nem is akarom, DE! Tudni kell kompromisszumot kötni, viselkedni és ami a legfontosabb: visszafognia az e,bernek magát. Szerencsére az én párom kitartott mellettem, de meg kellett tanulni uralkodni magamon. Tűzről pattant vagyok, de beláttam azt hogy a lobbanékonyságom helyett (pl. reagálás egy szitura például) jobban örülne egy pudingnak. :D

Szóval egy szó mint száz, ha ilyen nővel élsz együtt, sajnos ezen változtatni kell ugyanis belerondíthat a kapcsolatba, hiszen fordított esetben neki sem tetszene ha folyamat kiabálnak, veszekszenek vele stb...

Ha pedig Te vagy az az ominózus nő, akkor fogadj meg egy tanácsot így ismeretlenül is ha meg akarod tartani a szerelmedet: változtass.

:)

2015. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék,hogy ilyen az alaptermészete,azért ordítozik, vagy a párja váltja ki belőle?Nálunk ez utóbbi van.Addig hergel,lek.rváz stb.,hogy annyira fáj,ordítok.Végre rájöttem,hogy válnom kell,mert nem vagyok már önmagam.

Ha hirtelenharagú egy nő, akkor változtasson,mert rámegy a kapcsolat.

2015. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a feleségemnél is, mi most válunk, igaz nem e miatt, de már mostanra a falra tudnéz mászni mikor ráordít a gyerekre apró dolgok miatt, vagy épp nekem szól úgy vissza valamire hogy az felháborító. 10 évig tűrtem , bárcsak ne tettem volna. Szabadulj minél hamarabb én azt mondom. Idővel megtelik az a bizonyos pohár.
2015. okt. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ilyen az alaptermészete.
2015. okt. 31. 08:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de szerintem ez teljesen emberfüggő. Van olyan pár, ahol az egyik fél nyugodt fajta, a másik lobbanékony, de mégis kijönnek egymással, mert a nyugodt tudja, hogy a hirtelen harag hamar elmúlik. A lobbanékonyságnak is vannak előnyei, pl. az, hogy az én esetemben hamar vége van és gyorsan helyreállok. Két nyugodt típusú embernek sem lehet feltétlen harmonikus a kapcsolata, mert ők meg belül rágják magukat és ebbe mehetnek tönkre.

Ezt neked kell érezned, hogy elfogadod-e őt ilyennek...

2015. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!