Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi felelőtlen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi felelőtlen férfi?

Figyelt kérdés

4-éves kapcsolatból szültem a kisfiúnkat,5-hónapos a fiam de 2-hónapja a volt párom közölte,hogy ő mégse akar minket mert neki sok és ő szerelmes lett.....

Ezt egyszerűen a mai napig nem tudom felfogni,ő is akarta a kicsit és most mégse?!! Ezt így hogy?

Teljesen megzuhantam kb nullának érzem magam:(

Amióta elköltözött nem is látogatja a gyereket...

És egyre több ilyet hallok,miért???:(

L/25



2017. ápr. 7. 08:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Lényegtelen, h most elkezdjünk találgatni, mivel a baba már megvan és a baj is (h a párod elhagyott). Szerintem ezt kellett már látnod, vagy érezned, h valami nem stimmel a barátoddal, nem hinném, h derült égből villámcsapásként jött a dolog :/
2017. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Szomorú...de hidd el, azért kettőn áll a vásár, nem tudom a kapcsolatotok részleteit, de érdemes magadba is nézni ilyenkor...amúgy nem mindenki ilyen, de sajna vannak valóban selejtes pasik. Próbálj jobb embert találni magatoknak.
2017. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Teljesen váratlanul ért,minden rendben volt

Azért se tudom megérteni

Ő azzal indokolja,hogy jött egy nagy szerelem az életébe,amit meg is értenék de a kicsit legalább látogathatná....

2017. ápr. 7. 08:44
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Hát vihetné magával a gyereket is ha velem ezt megcsinálná.
2017. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
4. Ha te nő vagy és képes vagy ilyet írni, h vihetné a gyereket, akkor no komment. BÁRMI TÖRTÉNNE, BÁRMILYEN VESZTESÉG, A GYEREKEMET NEM TUDNÁM MAGAM MELLŐL ELDOBNI, ODANYOMNI AZ APJÁNAK MINT BOSSZÚ!
2017. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
A kapcsolat nem úgy működik, hogy összejöttök, mert nincs más, és megbeszélitek, hogy ti most nagyon jól el lesztek... Téged sosem szeretett, ha szerelmes lett később.
2017. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Pont ezért: itt is a nőt hibáztatja mindenki, a férfi semmiért se felelős! Miért nem vette észre? Miért nem választott jobban? Miért nem néz magába? Épp csak azt nem írják, hogy megérdemelte...

Jó hogy ott nem tartanak egyesek, hogy még sajnálja is a férfit.


Pont ez a mentalitás, ami miatt a férfiaknak nem okoz lelkiismeret furdalást a frissen szült párja és a kisbabája mellett félrekúrni. Mennyivel könnyebb "szerelembe esni", mint sietni haza, hogy a gyerekével legyen, és a párjával, ne adj isten: kicsit ki is vegye a részét a feladatokból.


Ma az valahogy ilyen természetes, hogy addig apa valaki, amíg jól esik. Szakítás/válás esetén a gyerekre rá se kell többé nézni, lehet menni​ tovább úgy, mintha sose történt volna meg. Az anya marad egyedül, nevelje fel a közös gyereket (a 10-20 ezres gyerektartást hagyjuk), és még neki a qurvaanyját is, amiért hagyta magát megcsalni miután felcsinálták.

Közben persze elvárás, hogy anyuka angyali mosollyal mentegesse a gyerek előtt, hogy nincs azzal baj, hogy apu beleszeretett másba és most vele él. Most nem tud jönni, mert fontos dolga van. Nem baj, ha a szülinapját elfelejtette, biztos véletlen.


Aztán itt csodálkozik mindenki, hogy miért ilyenek a férfiak. Azért, mert megtehetik. Mert társadalmilag elfogadott. Mert egy generációnyi gyereket nevelt fel elvált anya vigyorogva, hogy apura nem szabad haragudni azért, mert otthagyta a családot egy új pi.na miatt, mit eb a xarát.


És nézzétek a válaszokat: ezt örökítjük tovább. Aztán megy a csodálkozás, hogy a mai nők miért nem vállalnak gyereket?!

2017. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

En a valaszt a mi korosztalyunk szuloi mintaja kozt keresnem.Apro pelda.Ha apam otthagyott volna minket,nagyapam szetverte volna a kepet de minimum kitagadja.Exemet elhagyta az apja,az anyjanak kellett volna embert faragnia belole.Ertekrend,erkolcs,felelossegvallalas.Ehelyett amikor a gyerekunk 18hos lett,o szerelmes lett,anyukajanak vallotta csak be,anyos vallon veregette es tamogatta es boldogan keblere olelte a lanyt.Uez a csaj szulei reszerol.Odakoltoztettek,mikozben tudtak h itt egy kisgyerek es egy terhes feleseg varja.Ilyen ertekrendu emberek ilyen gyerekeket nevelnek...vagy masik into jel lehetett volna h nem vallalta fel a konfliktusokat,sunnyogott az eletben masokkal,varta h megoldodjon a problema.Most ugyanugy sunnyog a kov felesege elott.De ezt persze egy szerelmes feleseg nem tudja ravetiteni a jovore es a gyerekvallalas temakorre.Utolag mar en is okos vagyok.


Neked csak azt tudom mondani,igy h ezeken mar tul vagyok hogy hagyd.Nem kell ilyen ember apamintanak.Vond le a konkluziokat es menj tovabb,fiatal vagy,jon majd masik idovel.Es nezd meg az uj valasztott viselkedeset az eletben,emberekkel plusz tudjon kommunikalni.A mi a bajra nem a semmi a helyes valasz.En mindig ezt kaptam.

2017. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

1: felelőtlen nőt is látni ám :-)

2: szomorú, de megesik, hogy vki szerelmes lesz másba

3: igaza van a nem tudok hanyadik válaszolónak, nincs olyan, hogy "önhibáján kívül elvált"!!! Ezt felejtsük már el! :-)

2017. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert a legtöbben ösztönlények. Addig kell nekik valaki, amíg gond és felelősség nélkül dughatják, aztán mihelyt érzelmileg fel kéne nőni a feladathoz (apa lesz), beszarik és elmenekül. A jót elvette a kapcsolatból, de a gyerekkel járó felelősséget, olykori esetleges nehézségeket nem kívánja megtartani. Szánalmas.
2017. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!