Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok összejönni senkivel? Egzisztenciálisan rendben vagyok, nem bányarém kinézettel rendelkezem.31/F. Többi lennt.

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok, átlagos kinézettel, átlag feletti jövedelemmel,(azért nem milliomos, hogy gold diggerek rámmásszanak). Mérnök vagyok, mellette szakmai oktató. Nyelveket beszélek, most is tanfolyamra járok. Mégis csak egy komolyabb kapcsolatom volt, (8 hónap) ami egy éve ért vége. Azóta még szexuális kapcsolatom sem volt. Félek, hogy be fogok fásulni az állandó csalódások miatt.

2017. ápr. 6. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez még nem a világ vége. Azt hittem pl sose volt még csajod.


HA BME-s vagy, akkor a BME a csajod :)

2017. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekem pont jól jönne egy 31 éves fickó

25N

2017. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1# Nem BME, SZE :)

2# Hát kicsit többet kellene tudnom rólad :)

2017. ápr. 6. 16:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire foglalkoztat a téma kedves kérdző akkor dobj egy privát üzenetet és kezdjünk el beszélgetni. Egy próbát megér ha gondba vagy.
2017. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem BME-s vagy, máris több az életed, és a lehetőséged :D
2017. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szövődik a "szerelem" -brühahahhh...


("Jah csak írigy vagyok!")

2017. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Nem hiszem, hogy itt jönne össze. De láttam már egy-két furcsaságot életemben
2017. ápr. 6. 17:05
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Selejt vagy,meg ha nem maradt veled egy nő se akkor valószinű a sexben se teljesitesz túl fényesen, vagy kicsi a farkad, vagy ronda vagy, esetleg kerti törpe. 31 N
2017. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"átlag feletti jövedelemmel, ... Mérnök vagyok, "-hemzsegnek az ilyen pasik a Randivonalon, főleg azok, akik külföldön laknak és oda is akarnak csábítani, annak ellenére, hogy pl. csak Heves megyét jelöltem be :)

Ami nekem taszító az az, hogy hatalmasok az elvárások az ilyen pasik részéről még számomra is, akinek 2 egyetemi diplomája van, több munkahelye, szintén képzem magam, stb. stb., de ezek még hatalmasabb elvárások sokszor egy nem túl művelt, de szintén dolgozó nőnek.

Azt viszont megjegyzem, hogy a türelmetlen és rohantató ismerkedés, azonnal többszörös fotó kérés nem biztos, hogy minőségi kapcsolathoz is vezet. Ez a manapság divatos rohantatása a nőknek nagyon pubertás korszak jellegű, ezen valahogy változtatnod kellene, ha esetleg létezik nálad. A pasik 99%-ánál ezt tapasztalom évek óta, így feltételezni merem, hogy talán esetedben is így lehet.

2017. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

pont ez a baj, hogy pénzeddel meg az egzisztenciáddal akarsz csajozni.. az összes tirpák lúzer ezt csinálja!



Nekem is van vállalkozásom, de fél évig jártam úgy a csajjal, hogy nem tudta, hogy vállalkozó vagyok. Azt se tudta, hogy autóm van. Szerinted mekkora meglepetés volt neki ez?


Nem hazudtam neki, csak nem mondtam el.

2017. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!