Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogy 19-éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 19-éves lányom nem randizik?

Figyelt kérdés

Tehát soha nem is haverkodik a másik nemmel,pedig hívják "randira".


Jó a kapcsolatunk,tudtommal nem leszbikus - okos,szép ,csinos.

Most az nem bánt,hogy nem volt még szexuális kapcsolata mert azt mindenki maga érzi.-Nem is szólok bele.

De ismerkedni-társalogni azért az nem árthat...

Vagy rosszul gonndolom?

Hatan barátnők és szinte egyikük sem fiúzik.Vidámak,dumásak.


Más lányok is vannak így ezzel,hogy nem érdeklődnek a fiúk iránt?



#Nő.férfi.barátság.kapcsolat.randi.fiatal.
2017. ápr. 7. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

lehet még nem elég érett ehhez

vagy olyan igényei vannak amiket nem talált még meg senkiben


24F

2017. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Na most ha egy fiú elhívja barátilag (ezt tisztázták) hamburgerezni vagy sütizni.

Ahhoz milyen nagy igények kellenek?


Szerintem meg ilyen csőlátással csak a barátnőkre hallgatni nem jó dolog...de hát majd rájön...

2017. ápr. 7. 12:52
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Semmi közöd hozzá, én 20 voltam, mikor első CSÓK, aztán 23 mikor első kapcsolat.


Most 28 évesen a második kapcsolatom, és vszeg az utolsó is :)


A "baráti" kávézásba meg tudod, miért nem megy bele? Mert pontosan! tisztában van vele, hogy a "fiúbarát" a bugyijába akar kerülni, vagy szerelmes belé titokban.

Nekem is volt olyan haver, aki állandóan nyomult, mert ő szeretett - aztán le is építettem vele a kapcsolatot, mert nem értette, hogy nem tekintek rá jelöltként.

2017. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is 20 évesen lett először kapcsolatom, szerencsére az én édesanyám nem akart beleszólni a magánéletembe és nem nyomult ezzel. Te se tedd.
2017. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
normális
2017. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen lányok én is ismerek pár ilyet :) Nagyon kis visszafogott szolidak és szerintem ez nevelésből adódik no meg szerencséje volt, hogy eddig még nem "rontotta el" az a környezet amibe került. Ha okos és szép is akkor nyugi nem fog egyedül maradni. Nem félénk nagyon?

Én személy szerint nagyon szívesen ismerkednék ilyen lánnyal mert nagyon kevés tényleg normális 19 éves csajt ismerek. Én nem aggódnék a helyedben.

2017. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Lehet, hogy nem akar? Engem se érdekeltek a pasik 19 évesen, jó elmentem 1-2 randira, de elég komolytalannak gondoltam őket, nem tartottam érdemesnek erről beszélni. 20 éves korom körül kezdtem rendesen ismerkedni fiúkkal, randizgatni komolyabban meg ilyenek, addig volt jobb dolgom is, egyáltalán nem érdekelt, van-e pasim vagy nincs :D

Szerintem ezzel semmi baj nincs, inkább legyenek válogatósabbak, mint valami szerencsétlen 35 éves lúzerrel hazaállítson, nem? :D

2017. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Rájött,hogy jobb a szabad élet,mint a párkapcsolat, szerelem okozta nyűgök :) Szerelem...akkor lennék boldog,ha Cupido duci feje itt heverne a polcomon. Ehhez mit szólsz kérdező? Van egy személyiségem,igaz? :) Jó lenne valami filmben szerepelni és valami elvetemült őrültet alakítsni!
2017. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Vlsz nagyon gyerekes még, mint a 18-20 éves lányok többsége.
2017. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyszer megízleli, milyen is a szex, onnantól nem lesz megállás, majd meglátod :) Amúgy én bevállalnám azt a hatos csaj társaságot :P
2017. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!