Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos, egyedülálló nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos, egyedülálló nő milyen gyakran randizik? Normális, ha sose hívja el senki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
na majd most egy csomóan elhívnak innen:) de lehet hogy irtó ronda vagy és ez az ok
2015. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Hogy milyen gyakran?

Ez attól függ mennyi felajánlás közül választhat.


Normális-e?

Igen, ha nem mozog olyan környezetben ahol lehetnek potenciális jelöltek.

Sokat számít a nyitottság és a mai világban a kezdeményezés sem elítélendő a nők részéről.

Ha tetszik neki egy férfi, legalább beszélgetést kezdeményezzen. A férfi vagy kapcsol és reagál vagy nem.

2015. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos általában a fiúk maguktól nem mozdulnak, én mindig kicsit segitettem nekik, ha csak rájuk vártam volna nem lett volna soha randim.. Ha valaki szimpatikus akkor beszélgess vele, találj vele valami közös érdeklődést és akkor beszéld meg vele, hogyha olyan jellegü program van, együtt menjetek el rá.. aztán persze a kezdeti segitség után azért hagyd rá a fiúra hogy utána ő kérdezze meg találkoznátok-e máskor is..
2015. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha soha nem hívja el senki, akkor vagy nem átlagos (hanem rosszabb), vagy pedig nem jár túl sokat társaságba, esetleg nem ad jeleket senkinek.
2015. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem 30 alatt 2-3 havonta hívtak randizni. (mindig más). Aztán szerencsére jött a férjem, ő hívott randizni, és többet nem kellett menni. Nem volt nagy élmény a sok első randi, pedig beszélgetős csaj vagyok, de nem könnyű az.
2015. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!