Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan nőt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan nőt találni, akit még nem szipantott be a mai világ, és van egy szigorú értékrendje?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a mai nők nagy része teljesen gyenge lelkileg, az értékrendjük is a gyengeséget képviselik. Érzelmi alapon formálnak véleményt, erkölcsi alapon elvetnek olyan dolgokat (faj, kultúra, nemi hovatartozás szerinti megkülönböztetés), amiknek évezredes alapjuk van, csak a mostani liberális vonulat le akarja tagadni. Teljesen megfigyelhető, hogy a nők kiemelkedően toleránsak minden ferde hajlammal, devianciával szemben. Hol lehet olyan nőt találni, aki képes megrendíthetetlenül ítélkezni és kitartani az álláspontja mellett, és képviseli a nemzetünk védelmét? Én ilyen nővel szeretnék együtt lenni, csak sehol sem találok ilyet, csak liberális, elvárosiasodott konzum nőket.
2017. ápr. 7. 18:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
32%

Én nem gondolom, hogy akkora különbség lenne a férfiak és a nők között ilyen tekintetben. Pasiban is alig találni olyat, akinek lenne szilárd erkölcsi értékrendje.

És akinek van, az is alig meri hangoztatni, mert rögtön megkapja, hogy maradi, begyöpösödött, nem eléggé partiarc.

Én vállaltan konzervatív nő vagyok, de már férjezett.

2017. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Azt ugye vágod, hogy az egész emberiség egy faj? Vagy kit akarsz megkülönböztetni, a kutyákat, macskákat?
2017. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%

2-es! Hagyd már rá, ilyen apróságok, hogy ellentmondások őt nem zavarják.

A röhej az egészben, hogy egy határozott kemény nő meg szimplán széttaposná a golyócskáit, aztán meg azért pityeregne!

2017. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
15%
2-es! Ha rákeresel arra, hogy "faji diszkrimináció", akkor láthatod, hogy EU-s dokumentumok, doktori disszertációk is használják ezt a kifejezést. Valóban nem szerencsés, és nem helyes, de a közéleti diskurzusokban mégis elfogadott. A legmagasabb szinteken is használják.
2017. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
20%
3-as! Valamit nagyon félreértettél. Ő pont nem határozott és kemény nőt akar. Hanem olyat, akinek szilárd az értékrendje. Olyat, aki a hagyományos női szerepet viseli szívesen. Előbb olvass, mielőtt butaságot írsz.
2017. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%

Jó, hát attól, hogy sokan mondanak egy hülyeséget, attól az még hülyeség marad.

A jelenlegi tudományos terminológia szerint az emberiség nem csak egy faj, de egyetlen alfaj is.

Rasszok vannak.

2017. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Értettem én mindent, épp arra írtam, hogy az ő idealizált nője vele is "tökös" lenne, miközben a "gyengék" meg tovább tolerálnák a hülyeségeit.
2017. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
23%

Miért lenne "tökös"? Ha egy nőnek van egy szilárd értékrendje, konzervatív világszemlélete, ha az évezredes értékeket preferálja, akkor az pont nem "tökös", mert nem akar tököt növeszteni, hogy hasonlítson a férfiakra.

Én pl. nem vagyok túl toleráns, szigorú erkölcsi szabályaim vannak, de azt szeretem, ha a férfi viseli a nadrágot.

2017. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Tudjátok, én csak egyet nem értek: a konzervatív értékrendet miért kell ilyen elmebeteg, nevetséges baromságokkal vegyíteni, mint a fajelmélet, meg ilyenek? :D
2017. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%

A hagyományos női szerepek szerint is megbocsájtó, empatikus a nő.

Az, hogy egy rasszista, de a "női princípiumnak" megfelelő nőt akarsz elárulja, hogy semmit sem tudsz a témáról.

2017. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!