Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan pasi, akinek jó a "marketingje" a Tinderen, de a való életben meg amúgy egy atom nagy nyomi lúzer?

Figyelt kérdés

Már vagy 40 csajjal matcheltem, amióta használom ezt az appot (kb. 8 hete), van köztük jópár olyan szép csaj is, akiről korábban csak álmodoztam. Mondjuk ez az arány nem meglepő, mert jóképű vagyok, de a testem... :D

Nem meglepő, hogy csak selfik vannak fent rólam, erre külön ügyeltem, hogy jó legyen az arány és nagyjából be tudjam lőni, hogy "pofi" tekintetében milyen szinten vagyok. Szóval ezen a téren kellemesen csalódtam, de ha megadtam volna a paramétereimet és egy egész alakos képet, akkor 100%, hogy max 3 csaj jelölt volna vissza. És akkor lehet még sokat is mondtam. Már csak emiatt sem merek nekik vissza írni, mert úgyis tudom, hogyha szóba kerülne a testalkat téma vagy ha élőben találkozna velem, akkor fejvesztve menekülne (akit érdekelnek a méreteim annak privátban elárulom). Biztosan költői kérdés lesz, de azért csak felteszem. Van olyan csaj, akinek CSAK AZ ARC számít a külső tekintetében? Sokszor úgy érzem, hogy az élet a fejemet szándékosan trollkodásból "ragasztotta" a testemre, mert ilyen szélsőség egy külső tekintetében nagyon ritkán fordul elő. Az angoloknak van is egy ilyen kifejezésük erre a jelenségre: butterbody. Amikor egy csaj álomszép, a teste meg katasztrófa. [link]

Na velem tök ugyanez a helyzet.



2017. ápr. 7. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

En amig hasznaltam par honapig tobb szaz matchem volt. Megis csak 3 randi lett belole es csak csok volt semmi tobb. Ez azert van mert nem a magamfajtanak talaltak ki. En ugyanis eleg magamnak valo vagyok nehezen nyitok es ismerkedek a valo eletbe. De nyominak nem mondanam magam csak tenyleg introvertaltabb vagyok ha nokrol van szo az en erzelmeim nagyon nehezen hozzaferhetoek.

Sok jo csajra ra sem irtam eleve sot a vegen mar szinte senkire mert unalmas volt ujra es ujra az elejetol kezdeni az ismerkedest.

Nekem is az arcom az ami viszi a primet, a testem sem rossz szerintem szalkasabb izmosabb de azert nem olyan amilyet szeretnek azert meg sokat kell dolgozni. Szoval nalam a kulso abszolut "eladta" a dolgot ebbol is latszik hogy a fejemben van a baj :) De maradjunk annyiba hogy nem en vagyok az akit az atlagos tinder csaj keres ugyhogy inkabb letoroltem.

Amigy kerdezo ha nem vagy megelegedve a teseddel miert nem teszel valamit ellene? Hiszen azon lehet valtoztatni a legkonnyebben , tapasztalatbol mondom. Persze kifogasod gondolom lesz :D

2017. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az elirasokert, telorol vagyok :D
2017. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel csak magadat csapod be. Mi értelme matchelni velük, ha nem írsz rájuk? Én alapból tennék fel az alakomról is képet, így senki nem fogja magát átejtve érezni, mert nem azt kapja, amire számít. Bár, nekem nincs bajom az alakommal, de te is tudnál változtatni rajta: sporttal :D

20L

2017. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Amigy kerdezo ha nem vagy megelegedve a teseddel miert nem teszel valamit ellene? Hiszen azon lehet valtoztatni a legkonnyebben , tapasztalatbol mondom."


Légyszíves áruld már el, hogy egy 170 centis testet hogy tudsz megnyújtani legalább 5 centivel. Ez lenne a nagyobb probléma. A kisebb pedig, hogy vékony vagyok. Bár ezen tudnék változtatni... mondanám, ha nem kondiztam volna kemény hónapokat nulla eredmény nélkül.

2017. ápr. 7. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor valamit rosszul csináltál. Én 1 évig jártam úgy kondizni, hogy nem figyeltem a diétát, összevissza jártam, néha heti 5x, máskor egyszer, és nemis volt eredménye hónapok után sem. Viszont amióta sok fehérjét eszek, odafigyelek az étrendre és rendszeresen edzek heti 3-4x, már így 1-2 hónap után is látványos az eredmény. Szerintem valami gond volt az edzésterveddel...
2017. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Déjà vu, vagy te már kiírtál egy (vagy sok) kérdést ugyanerről a témáról, más-más megfogalmazással?
2017. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont az ellentétem 😃 fotók alapján elküldenek, de nem fotós helyeken, élő ismeretség után jól megy az ismerkedés 😃


Nagyon nem vagyok fotogén 😃

2017. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!