Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy érzelmes férfi jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy érzelmes férfi jobban érzi magát egyedül mert sokat csalódott és emiatt egy nála jobb, szebb nőt visszautasít akkor lúzer?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mert ha a nő valóban szebb és jobb nála, akkor csak átverné. Akkor lenne lúzer, ha nem utasítaná vissza.
2017. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolynak ígérkezne a dolog, megbízható a nő, akkor fatojás, igen.
2017. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Az érzelmesebb férfiakat csak arra használják a nők, hogy megvígasztalódjanak az olyan pasik után, akik bunkók, de jól néznek ki, magyarul az izomagyak.


Egy ideig-óráig ellenétek, utána lelépne hirtelen. Hiába van pénzed, hiába van egzisztenciád, hiába van akármid, simán ott hagyna egy nulla, semmihez nem értő, érettségivel sem rendelkező ,,férfiért".

2017. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús, hogy ez a kérdés tegnap is "elhangzott" már picit más formában, és most is azt mondom, hogy ez bizony lúzerség!


Van egy mondás, mely szerint életed végén nem azokat a dolgokat fogod bánni, amiket megtettél, hanem amiket nem tettél meg. Az életet ÉLNI kell, még akkor is (vagy épp azért), ha tele van kockázattal, és bizony időnként arcul is csap rendesen, de ugyanakkor nagyon jó dolgok is kikerekedhetnek belőle. És ezek a dolgok adják az élet igazi savát-borsát, ám csak azok számára, akik mernek belevágni dolgokba. Ha visszautasítod a csajszit, akkor tök jó (!) biztos nem fog csalódás érni, viszont azt sem fogod megtudni soha, hogy milyen lehet kézenfogva sétálni vele, megölelni, megcsókolni, a puncijában ficánkolni (pardon), és ez lehet egész életedben űrt hagy benned. Szerintem ezt kár lenne kihagyni!!! Nehogy ezt kell mondjad életed alkonyán, mint ahogy a Csibefutam c. filmben is elhangzott: "Lepergett előttem az egész életem... Hű de unalmas volt!"

2017. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de velem ez éppen most történik meg...
2017. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy szerintem lúzer vagy, még nem is fontos, de Maslow szerint is lúzer vagy, mert nem vagy hajlandó feljebb lépni a szükségleti piramisán.
2017. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a Te döntésed, majd egyszer kiderül, hogy jól/rosszul döntöttél-e.

De azért szerintem kár magadtól is elvenni az esélyt - feltéve, hogy tényleg egyedül akarsz lenni/egyedül jobb neked.

2017. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!