Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek mennyire nagy elvárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mennyire nagy elvárások a mai férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Legyen normális munkája, amivel normálisan keres, nem éhezik és nélkülözik, továbbá igyekszik fejlődni is a karrierjében. Legyen igényes magára és a környezetére, ápolja a külsejét, és járjon el edzeni legalább annyira, hogy a teste ne egy puha hájtömb legyen, hanem legyen valami férfias formája. Legyen művelt, intelligens, nyitott gondolkodású, vicces, hassanak rá az észérvek, és képes legyen elmondani a saját gondolatait, érzéseit, problémáit. Ne legyen fanatikus semmiben. Legyen annyira határozott, hogy ne használják ki az életben, ki tudjon állni magáért. A kapcsolatot ne egy kiapadhatatlan szexutánpótlásnak tekintse, hanem két ember közös munkájának, akiket a kapcsolat előre visz és motivál. Vágyjon egy életre szóló elköteleződésre, és vállaljon fel mindenki előtt, legyen romantikus és tisztelettudó, hűséges és mindig kezeljen nőként. Tisztelje a családot, de ne legyen anyuci pici fia, képes legyen ellátni magát egyedül is, és éljen külön, valamilyen módon (albérlet, saját lakás, örökölt lakás, akármi).


Ezek mennyire nagy elvárások egy 25-35 közötti férfitól?


2017. ápr. 8. 08:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem nagy. De én azért nem tudok amúgy sem keresni nőt, mert tanulok még és így nincs melóm. Csak 21 éves vagyok.
2017. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
48%
25 évesen nem hiszem hogy keres annyit egy okj-s hogy albérletben egyedül eltartsa magát. de gondolom minimum mérnökre gondolsz.
2017. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

mondjuk elég nagy a szórás, mert 25 és 35 év között azért elég nagy különbség van azért az a 10 év sok...


de reális elvárásoknak tűnnek, viszont a kérdés, hogy cserébe te mit nyújtasz! tehát egyensúlyban van e azzal amit kap?!


de semmi extrát nem látok benne, max annyi, hogy sokan még 25 évesen suliznak és nem keresnek annyit, hogy önfenntartóak legyenek


24F

2017. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%

#2:

informatikusként pl meg lehet, de sok szakmával kb esélytelen


24F

2017. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
58%
gondolom kérdező is pesti és keres min. nettó 180at és eltartja magát és egyedül lakik saját, nem örökölt lakásban vagy albérletben. akkor nem sok.
2017. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
50%
Mennyire nagy elvárások? Nevetségesen nagy elvárások! Egy idealizált világban kifejlődött és abban működő idealizált karaktert vázoltál fel. Gyakorlatilag minden, amitől egy ember valódi, ettől a képtől tér el.
2017. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

Kb. 90%-ban ilyen vagyok.


Nem tudom, hogy létezik-e olyan férfi, akiben ezek mind 100%-ig megvannak, de attól tartok, hogy ha létezik is, akkor annak is lehetnek még olyan tulajdonságai, amik nem fognak tetszeni neked.


Próbálj meg ne egy ideált kergetni, hanem ha találkozol valakivel, akiben ezeknek az elvárásoknak a nagy része megvan ÉS nincs olyan zavaró tulajdonsága, amit nem tudsz elviselni, akkor fogadd el és örülj neki.


34/F

2017. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Én 25 éves nő vagyok, és mindennel, amit fent leírtam, én is rendelkezek, vagy rám is igaz, direkt úgy fogalmaztam. És nem törtem magam halálra ezekért, viszont nem nagyon tapasztalom, hogy ez akár nálam pár évvel idősebb férfiaktól is elvárható lenne, mert a fentiek valahol hiányoznak. Ami ha úgy vesszük elég szomorú, mert szerintem semmi kirívó dolgot nem írtam.
2017. ápr. 8. 09:01
 9/37 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! Fordított esetben te is megfelelnél ezeknek az elvárásoknak? Igényeidet tekintve akár egy prémium kategória is lehetnél, de nem vagy az, mert akkor nem itt keresnéd a választ, hanem már megtaláltad volna az ideálist.
2017. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
66%
Nehéz kérdés. Nagyjából megfelelek, viszont ingázom, és itthon a szüleimnél lakom. Ami a lányokat elkergeti (:D), hogy három műszakba járok dolgozni, ami gyakorlatilag lételemem, így vagyok programozva. De nem nagy elvárások, drukkolok, hogy találj ilyet. Amire sajnálom a pénzt, az a kocsi. Nincs és szerintem nem is nagyon lesz. Ja és dohányzom.
2017. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!