Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ilyen elvárásaim vannak a férfiakkal szemben ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy már nagyon idegesítenek a tucat, önimádó, egoista pasik, hogy az alábbi elvárásokat támasztottam feléjük ismerkedésnél.

- Nem járhat kondiba, nem lehet nagyon izmos, nem lehet kockahasa, és nem ihat fehérjét azokból az idétlen biotechusa shakerekből, facebookon pedig nem lájkolhat egyetlen testépítőt sem

- nem lehet oldalt felnyírt, fönt hosszabbra hagyott és hátranyalt haja. Ha oldalt nincs haj akkor kuka

- közösségi oldalak közül csak facebookon lehet fent, ahol nem lehet több mint 1000 ismerőse

- instagram és egyebek kizárva plusz soha nem készíthet magáról félmeztelen feszítős képet és csücsürítős szelfit, egyet sem!

- nem hordhat csőnadrágot, olyat főleg ami a térdénél ki van vágva és nem hordhat piros vagy lila vagy egyéb idétlen színű cipőket

- nem vásárolhat zara, bershka vagy egyéb tucat boltokban

- nem lehet iphonja

- és végül furán hangozhat, de nem lehet borostája sem. Meguntam, hogy minden pasi meghagyja a borostáját mert az olyan menő de közbe a kislábujjáról is leszedi a szőrt

Szerintetek furcsák ezek a kritériumok? Engedjek belőlük?

22/l



2017. ápr. 4. 17:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Ezek nalam is megvannak az utolso harom kivetelevel :D Szerintem a Zara stb, az iPhone es a borosta egyaltalan nem gaz. Bar a paromnak ezek kozul is csak borostaja van neha, de inkabb csak az allan egy kis szakall. Szoval boven lehet ilyen feltetelekkel is part talalni.
2017. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
57%
Így egy pasi sem fog veled összejönni ! Nem szabhatod meg neki ,hogy mit csinálhat és mit nem !
2017. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Gáz, mert minden amit felsoroltál, csak külsőség, ezek mögött egy teljesen normális ember is lehet. De lelked rajta.
2017. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
8%
En a borostát és iphonet meghagyom de én is örülnék egy ilyen palinak. Nekem az exem iphone-t vett, de mivel saját cége volt,így saját zsebből finanszírozta, nem apuci pénzéből. Plusz minden mas telefon tönkrement idő előtt, mert kellett a munkájához. Szerencsére az intim helyeket és nyáron hónaljar leszamítva nem borotválta magát, az arcszőrét trimmelte, igy férfias volt, mint amilyennek lennie kell :)
2017. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
81%
Fingania azért szabad ?!
2017. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
Nekem biztosan nem kellenél ! Oké,hogy vannak dolgok egy kapcsolatban amit szabad és amit nem , de ezek tényleg csak külsőségek ,komolytalan dolgok. Nehogy már te szabd meg nekem,hogy hogyan hordjam a hajam stb .
2017. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen mind1 milyen kritériumokat támasztasz, amíg találsz rá jelentkezőt. Ha találsz, te is örülsz, ő is örül. Ha nem találsz, majd átgondolod, hogy mi lehet a "pasikkal" a hiba. Megsúgom, ha pl kávéznánk és elkezdenéd így sorolni a dolgaidat fizetés nélkül hagynálak ott.
2017. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
64%
A saját szarodat se fizetnéd ki? Az igen.
2017. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

Semmiképp ne engedj belőlük! És ez csak az első szűrő legyen!

Aztán írjál megint, ha találtál ilyet! :D

2017. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Korábban nem voltak meg ezek a dolgok. De mikor már a huszadik pasik néz ki ugyanúgy, viselkedik ugyanúgy, hordja ugyanazokat a ruhákat az egy idő után idegesítő lesz. Nincsenek egyéniségek, olyanok ezek a palik mintha futószalagon gyártották volna őket. Azt hiszik, hogy ilyen műnek kell lenni ahhoz hogy barátnőt szerezzenek vagy mi?
2017. ápr. 4. 17:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!