Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hulladék férfinak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hulladék férfinak lehet sikere a nőknél, aki se nem jóképű, se nem izmos, se nem gazdag, hanem vékony, magas, kölyökképű és csóró? 22F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
lehet, ha elkezdi magát fejleszteni. Ha itt siránkozik és várja a nőt aki felajánlkozik neki.. akkor nem.
2017. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekek komolyan, mutassatok már egy olyan nőt nekem, aki elvárja, hogy a társa félmilliót keressen havonta, vagy hogy érzéketlen tahó legyen.

(Budapesten a szellemi foglalkozásúak nettó átlagkeresete 276 ezer forint körül van. Mivel a kérdező 22, ezért ez teljesen mindegy, de ha valaki talál nekem egy ugyanilyen statisztikát a pályekezdőkkel, akkor azt megköszönném; csak kíváncsiságból.)

2017. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2: Mégis mit fejlesszek magamon? jobb képű nem leszek egy csapásra, már kipróbáltam többféle frizurát is, egyik rosszabb, mint a másik. Arcszőrzet szintén kilőve, undorítóan nézek ki vele. Az öltözködésem elég jó szerintem, bár már volt többféle korszakom, stílusom, egyik se aratott sikert, az önmagában nem hoz megváltást. Gyúrni, edzeni szintén elkezdtem, nem mondom, hogy semmi sem látszik, de átlagos alkatúnak mondanak a csajok évek erőfeszítései után is, szóval tojok bele, a média által reklámozott szexisten úgysem leszek sosem. A gazdagságról meg annyi, hogy inkább szerencse és kapcsolatok kell hozzá.
2017. ápr. 8. 13:31
 5/20 A kérdező kommentje:

"Gyerekek komolyan, mutassatok már egy olyan nőt nekem, aki elvárja, hogy a társa félmilliót keressen havonta, vagy hogy érzéketlen tahó legyen."


Ez szerintem sincs így az esetek többségében, de azért azt állítani is túlzás, hogy egyáltalán nem fordul elő a jelenség, mert tényleg vannak ilyen nők.

Na mindegy, nem kell félmilliós kereset és tapló viselkedés, de ha nem vagy jóképű és eléggé izmos, már rögtön kiestél minden nőnél.

2017. ápr. 8. 13:33
 6/20 A kérdező kommentje:

"Csak tudnám, hogy ezeknek a nőknek honnan a bánatból van ennyi pénzük, hogy képesek ilyeneket elvárni?"


A szüleik benyomják őket valamelyik fizetős egyetemre pl.: BCE Közgazdasági Kar, ahol csak perkálnod kell a lóvét minden félévben és kapsz érte egy jó kis diplomát minimális energiabefektetés mellett is. Látom én, hogy ezek a kis fiatal csajok vadonatúj kocsikkal járkálnak suliba, miközben az emberek 18-22 évesen többnyire totál csóró kollégisták.

A másik vonal pedig, hogy ha a szülei vállalkozók is egyben, aztán rögtön lehetnek cégvezetők vagy cégvezető helyettesek. Vagy nyitnak nekik egy saját vállalkozást.

Ha meg totál életképtelen a csaj, felveszik titkárnőnek vagy személyi asszisztensnek a főnök mellé, ami szintén komoly pénzösszeget biztosít számára, egy kis extra szolgáltatásért cserébe.

2017. ápr. 8. 13:36
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Én huszonéves pesti nőkkel vagyok körülvéve, egyiknek sincs milliomos barátja. Aki szingli, és vállalkozók a szülei, az sem milliomosokra vágyik jellemzően.


Azért gyerekek, gondolkodjunk már. Aki a szülei tolnak be egy Corvinus szintű egyetemre, az nem fog eljutni államvizsgáig, néhány év után kibukik, vagy még annyi se kell. Én ELTE-s vagyok, de itt szinte semelyik lánynak nincs még egy használt Opelje sem, nemhogy még valami új. Tény, hogy van, aki lecumizza a főnököt és elvan így évekig az érte kapott pénzből, de ez azért elég kevés, keresni kell.

2017. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
magasvékony te vagy az?
2017. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Én huszonéves pesti nőkkel vagyok körülvéve, egyiknek sincs milliomos barátja"


A kinézet elől valahogy kitérsz mindig, pedig az is (és főleg az) a kérdés tárgya.

2017. ápr. 8. 13:52
 10/20 anonim ***** válasza:

Ember munka mellett ,négy hónap alatt lehetsz izmos konditerem nélkül!


Az mindegy milyen a fejed ha ápolt vagy meg jófej....


Duma helyett több kitartást!


/N

2017. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!