Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha társkeresőn ráírtok egy nőre, csak a fotói miatt teszitek, vagy elolvassátok a bemutatkozóját is?

Figyelt kérdés

A vizualitás az elsődleges, és már megy is a levél, vagy kíváncsiak vagytok arra is, milyen ember, mit vár el a leendő párjától, hogyan jellemzi magát? (Nők gyakran panaszkodnak, hogy a férfiak nem olvassák el a bemutatkozásukat - pl. emiatt van, hogy 50-es pasik írkálnak huszonéves lányoknak, vagy alacsony pasik magas nőknek, stb.)


Ha több bekezdésből álló, nagyon részletes, kitárulkozó jellemzést olvastok, az pozitív vagy negatív? Vagy az a jó, ha tömör és frappáns? Vagy ki sem kell tölteni ezt a részt, csak minél több fotó legyen?:)


Hogy szokott ez menni nálatok, férfi társkeresők? Valóban a jó képek adják egy nő "értékét" társkeresőn?



2017. ápr. 8. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én még a profilképét sem tekintem meg, csak megy a lájk és a sablonlevél mindenkinek, és ha véletlenül nagy ritkán egy szép csaj ír vissza, akkor azzal megpróbálom folytatni.
2017. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fent voltam a twoo-n bősz négy-öt napig. Ja, elvétve volt bemutatkozó is...


Annyiban a vizualitás mindenképp elsődleges, hogy az arc eldönti, akarjak-e írni. Ha véletlenül van bemutatkozó is, akkor az még segít. Egynél volt, ami hasznos volt, segített megelőzni pár fölösleges iskolakört.

2017. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Régen eleve nem is írtam rá olyan nőre, aki nem írt magáról semmit. Ha a bemutatkozójából kiderült, hogy buta, mint a föld, akkor sem. Ma már egyrészt nem társkeresőzök, mert soha senki nem írt vissza, másrészt ez a szűrő nem is igazán működne, mert már szinte egy nő sem képes magáról írni.
2017. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elolvasom mindig, más kérdés, hogy sok köszönet nincs benne, normális, informatív bemutatkozás tízből 1-2 van, a többi kimerül a "komoly kapcsolatot keresek" "aranyos kedves hűséges vagyok" és egyéb bárminemű (idő/gondolkodás/energia) befektetést igénylő dologban.
2017. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 50-ből 1 lánynál láttam bemutatkozó szöveget, a többségnél még az alap adatok sincsenek kitöltve.
2017. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Először beállítom az alábbi szűrést:

-lakóhelyem ~60 km-es körzete

-nemdohányzó

-18-25 éves


Majd végignézem a profilokat. Számít a kép is, de még jobban számít az, hogy az illető milyen személyiségű. Legalábbis ez az alapelképzelés, de tízből egy nő nem ír semmit; négy értékelhetetlen semmit ír, amiből az sugárzik, hogy ő mennyire passzív és mennyire nem hajlandó kisujját se mozdítani ("ha szimpatikusnak találsz, írj!" - hát de hogy legyél szimpatikus, ha nem tudok meg rólad semmit?!); négy az elvárásait ecseteli, de magáról semmit nem ír ("keresek egy magas, helyes, boldog férfit" és társai); és akkor van egy, amelyik annyit leír magáról, hogy miket szeret, ami több mint valószínű, hogy az utazás, a természet, az állatok, a sütés-főzés és az olvasás/tévézés lesz. Legalább annyit jó lenne tudni a másikról, hogy introvertált vagy extrovertált...


Mondjuk tök mindegy, visszaírni nem fog senki a külsőm miatt, úgyhogy én az utóbbi időkben olvasás nélkül spammelek. Nulla eredménnyel, de legalább nem pazarlom az időmet sablonmondatok olvasgatásával.

2017. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra kell várni, hogy majd rádír valaki, hanem írj rá te arra, akit szimpatikusnak találsz. Máris nem kell amiatt panaszkodnod, hogy nem az írt rád, akit szerettél volna.
2017. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is először a kép számít. Ha bejön akkor megnézem a bemutatkozót. A bemutatkozó alapján írom meg a levelet, hogy lássa, nem volt lusta elolvasni a bemutatkozó szövegét + egyedibb legyen a levelem, ne az 1000. sablon levél.


Nagyon utálom azt, ha egy csaj nem tölti ki a bemutatkozását. Én nekem is ki van töltve. A ki nem töltött jellemző rész nekem azt jelenti, hogy igénytelen a lány vagy nem gondolja komolyan a társkeresőzést.


Megnyugtatásul, ugyanúgy nem írnak vissza mint a sablon szövegre :(

2017. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
90%
Voltam fenn egy időben. Nemigazán szokták elolvasni. Még kép se kell. Elég ja sunás vagy.
2017. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasom.. aztán kép és utolsó belépés időpontja dönt, hogy írok e neki vagy sem.
2017. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!