Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha társkeresőn ráírtok egy nőre, csak a fotói miatt teszitek, vagy elolvassátok a bemutatkozóját is?

Figyelt kérdés

A vizualitás az elsődleges, és már megy is a levél, vagy kíváncsiak vagytok arra is, milyen ember, mit vár el a leendő párjától, hogyan jellemzi magát? (Nők gyakran panaszkodnak, hogy a férfiak nem olvassák el a bemutatkozásukat - pl. emiatt van, hogy 50-es pasik írkálnak huszonéves lányoknak, vagy alacsony pasik magas nőknek, stb.)


Ha több bekezdésből álló, nagyon részletes, kitárulkozó jellemzést olvastok, az pozitív vagy negatív? Vagy az a jó, ha tömör és frappáns? Vagy ki sem kell tölteni ezt a részt, csak minél több fotó legyen?:)


Hogy szokott ez menni nálatok, férfi társkeresők? Valóban a jó képek adják egy nő "értékét" társkeresőn?



2017. ápr. 8. 17:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

@Költőnő?

Nem valami automatika írt rád kép nélküliként is? Badoon, Twoon meg az isten se tudja, még hol, szokás rendszerüzeneteket küldözgetni.

2017. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel megvan az a hibám, hogy komolyan veszem a dolgokat, még egy társkeresőt is, ezért igyekszem alapos és megfontolt lenni. Alap, hogy a teljes kép alapján döntök, a kép annyiban számít, hogy lássam, hogy hogy néz ki, tetszik-e, vagy sem, a fontosabb rész a bemutatkozás, avagy a személyiség, hiszen úgyis azon múlik minden. Minél többet tudok meg belőle, annál jobb. Még akkor is, ha az jön ki, hogy nem illenénk össze, hiszen legalább akkor nem raboljuk feleslegesen egymás idejét. Nincs azzal semmi probléma, ha két ember nem illik össze, ez egyiküknek sem a hibája, teljesen természetes.


AZ ilyen "ha meg akarsz ismerni, írj", "úgysem ebből a pár mondatból ismersz meg", meg "nem hiszek az online társkeresésben, de kipróbálom" szövegek engem is elrettentetnek, ilyeneknek biztos nem írok. A sablonos, semmitmondó bemutatkozások szintén. Ritka, hogy ráírok valakire, ahhoz tényleg el kell érni egy olyan szintet, hogy azt mondjam, érdemes, és neki igyekszem valami tényleg egyedi kezdőlevelet kitalálni, ugyan nem hozom le a csillagokat az égről a legelején, de azért látszik, hogy nem ctrl+c-ctrl+v-zek. Válaszok? 6-ból 1...


Amúgy annak, hogy miért a buta levelek jönnek többségben nagyon egyszerű magyarázata van: aki komolyan veszi a társkeresést, kevés nőnek ír, csak annak, akit különlegesnek talál. Ez pont egy olyan tulajdonság, aki pozitívként van számon tartva, és ugyan ha az egészet nézzük, akkor jó, de egyénileg már negatív hatása is lehet, ha az adott nő nem kelti fel egyik normális férfi érdeklődését sem. Az idióták meg mindenkinek írnak gondolkodás nélkül, számukra nem kell különlegesnek lenni.


25/F

2017. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Költőnő? ***** válasza:
#11 voltak redszerüzik is köztük persze. De nem csak azok :(
2017. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

Regisztráltam pár társkeresőre gondolván találok hozzám hasonló normális gondolkodású nőt.

Hát nem így lett. Már sokszor rá sem kell kattintani az adatlapra a kép annyira árulkodó az illető személyiségéről.

De ha odajutok sokszor ott díszeleg valami hülye idézet ami megint csak elveszi a kedvem az írástól álltalában. De legtöbbször nem is írnak semmit az adatlapra.

Nálam ami nyerő : ha vannak fent szolíd képek, és ír magáról pár dolgot. Mit szeret, mit nem, mit sportol, hobbi,kedvenc időtöltés, milyen férfit képzel el maga mellett, ilyesmiket. Ha ilyen profilt találok akkor írok is, vagyis írtam, már legtöbb helyről töröltem magam, egy oldalon maradtam, de ott is kevésbé aktívan. Az ok az ami már itt is ki lett tárgyalva sokszor hogy a netes társkeresők nőknek egónövelők, férfiaknak leginkább önbizalom rombolók.

Én például mindig szépen végignéztem az adatlapokat és csak azután írtam ha belefértem az elképzelésbe...ha volt megadva valami. Például mivel elváltam és van 2 gyerekem, így nem fársztottam az olyan nőket akiknél meg volt adva hogy gyermektelen legyen a jövendőbeli... Vagy ha be volt jelölve hogy dohányos, szintén nem írtam mivel én nem dohányzom, és azt sem szeretem ha a párom igen.

De tény, és itt is panaszkodnak hogy sokan el sem olvassák az adatlapokat csak megy a levél, jobb esetben levél, rosszabb esetben egy bőrszivart ábrázoló fotó.

2017. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!