Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 év után vége. Kicsit hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után vége. Kicsit hosszú lesz de megköszönöm ha elolvassátok. Tud tanácsot adni valaki?

Figyelt kérdés
5 év után szakítottunk a barátnőmmel sajnos. Nem harmadik személy volt az ok sem elhidegülés. Ezt az 5 évet távkapcsolatban csináltuk végig viszont kitartottunk egymás mellett és teljes szívből őszintén szerettük egymást és bármilyen akadály gördült elénk azt megoldottuk. A szakítás oka pont a távolság lett mert bár voltak terveink, a távolság ellehetetlenítette, hogy megtudjunk valósítani belőlük akár csak egyet is. A volt barátnőm egy ambiciózus és nagyon okos nő és nem ismertem még hozzáfoghatót aki ennyire tud szeretni feltétel nélkül. Ő 24 én 30 éves vagyok. Ahhoz hogy tervezni tudjuk a jövőben nekem is jobban kellett volna dolgoznom azon hogy ez létrejöhessen de hibáim egyike a dacosság volt. Tisztában vagyok a hibáimmal viszont azokat korrigálni nem kevés idő de még így sem kaphatnám Őt vissza. Többször is neki futottunk a kérdésnek, hogy lehetne megoldani a dolgokat, hogy maradhatnánk együtt. De sajnos mindig ugyan oda lyukadunk ki. Nem haraggal váltunk el, mindent megbeszéltünk éretten töviről hegyire. Ma egy hónapja hogy pontot tettünk a történetünk végére. Ettől függetlenül szinte mindennap találkoztunk/zunk. Mindketten szeretjük egymást és ugyan úgy nézünk a másikra mint akkor, amikor együtt voltunk. A találkozások alkalmával nem történik semmi olyan viszont. Értem ez alatt azt, hogy szeretkezés vagy csók. Egy hét múlva megy Németországba így nem fogom látni, jobb esetben csak a hangját hallhatom majd. Tudom most jönne az hogy " a szakítás ezzel jár, lesz időtök gondolkozni egymás nélkül" és hasonló standard monológok. Még hosszasan tudnék írni de inkább a kérdésem lényegére térek. Van itt olyan aki hasonló helyzetben volt vagy van? Tudna-e nekem tanácsot adni, hogyan tegyem majd a napjaimat elviselhetőbbé illetve, hogy hogy ne rokkanjak bele a hiányába? A csajozz be és hasonló tanácsokkal nem tudok mit kezdeni, így szépen kérlek titeket, hogy értelmes, komoly választ adjatok ha tudtok. :( Trollkodásból és más hasonló válaszokból nem kérek. Nincs ismerősöm sajnos aki járt ilyen cipőben és tudna tanácsot adni ezért írtam ide abban a reményben, hogy hátha szerencsém lesz. Tudom hogy nem rendhagyó de nem is egyedi eset amit leírtam de a válaszokat (ha kapok), előre is .

2015. júl. 26. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én utána mennék! Elmondanám neki hogy mennyire szeretem őt. Keresnék kinnt munkát és egy albérletet amiben közösen élhetünk.
2015. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Varj, most valamit nem ertek:


Eloszor azt irod, hogy "távkapcsolatban csináltuk végig", de nem sokkal ra azt irod, hogy "Ettől függetlenül szinte mindennap találkoztunk/zunk" ... es meg ez a resz is "A szakítás oka pont a távolság lett mert bár voltak terveink, a távolság ellehetetlenítette".


Ne is haragudj, de en ebbol semmit nem ertek.

2015. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor tegyük tisztába. 5 évig voltuk távkapcsolatban ami annyit fed, hogy bár egy városban lakunk ő elkerült először Pécsre (egyetem) ez 4 év volt. Amikor tudtam lementem hozzá, és ő is haza jött ha tudott. Pécsen elvégezte az egyetemet és tovább ment mesterire de Szegedre. A felállás ugyan az mint Pécsnél. Bocsánat ha a fenti írásom nehezen követhető. Júniusban haza költözött Szegedről, tehát most itthon van és ezért tudtunk akár mindennap találkozni a szakítástól függetlenül is. Így remélem már érthetőbb.
2015. júl. 26. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Most akkor azert szakitottatok mert megy Nemetorszagba?
2015. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Egy hónapra megy ki Németországba nyári egyetemre aztán haza jön és költözik vissza Szegedre. Tudja jól, hogy mennyire szeretem ahogy én is tudom hogy ő is engem. Ha a költözés megvalósítható lenne, akkor nem lenne ez a helyzet.De sajnos nem keresek eleget ahhoz, hogy oda tudjak költözni Szegedre albérletbe.Egy ilyen mutatványhoz nem kevés pénz kell.Itthon leszámolok a munkahelyemen oké, de találnom kellene minél előbb egy másikat Szegeden hogy legyen miből feltartani magunkat meg a számlákat fizetni stb. Ha lenne rá keret, akkor ezt simán meglépném. Mert nagyon sokat jelent nekem ez a lány. :( De ez nem ilyen egyszerű.
2015. júl. 26. 12:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. Nem Németország volt a váló ok. Hanem a távlati tervek megvalósítása az amit a távolság tehát a szülővárosunk és Szeged között van tette lehetetlenné.
2015. júl. 26. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
En ezt nem ertem. Miert nem keresel mar reg munkat szegeden, es majd ha ott talaltal itt felmondasz. Van rendes vegzettseged, munka tapasztalatod? Annyi az egesz h lusta vagy feladni a pesti eleted? Ha ennyire szereted akkor kapd ossze magad, mert en se orulnek ha a pasim szimplan lustasagbol nem Tenne meg mindent h egyutt lehessunk
2015. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem Pesti vagyok, másrészt 2 éve van stabil munkahelyem újra.Nem a kényelmességen van a hangsúly.Munkatapasztalatom ebben abban van, de szakmám nincs. Elég hosszú lenne leírni az elmúlt 10-12 évet hogy miért alakultak a dolgaim e téren úgy, ahogy. A másik hogy nem gondolom hogy egy párkapcsolatban csak az egyik félnek kell tennie a kapcsolatért. Vagy nálatok így megy? Nem vártam és nem kértem a páromtól hogy miattam hagyja ott az egyetemet vagy mondjon le bármilyen esélyről ami elé kerül.Ahogy fentebb írtam, 2 éve van újra stabil munkahelyem, a fizetésem nem mondanám túl vastagnak.Szeptembertől akarok kitanulni egy szakmát hogy legyen más is amihez hozzá tudok nyúlni kereset szinten. Ahogy fentebb írtam, ha az anyagi problémák nem lennének, akkor nem lenne miről beszélni, tehát nem írtam volna ide egy árba betűt sem.
2015. júl. 26. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!