Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Személyesen is olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen is olyan nehéz csajozni, mint interneten?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Haverjaim elmondásai alapján nem, de szerintem a pasizás is egyszerűbb.
2017. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
személyesen gyorsabban lezavaródik a dolog, praktikusabb.
2017. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem. De személyesen mégis honnan tudod, hogy az adott csajnak van e pasija, gyereke otthon? Netre legalább a többség kiírja... legalábbis a gyereket mindenképp.
2017. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem neten ezerszer nehezebb. Amennyiben, jokepu vagy, s jok a fotoid, akkor neten sem akkor trukk. Szemlyesen azert jobb mert kitunsz a tomegbol. Kiveve, ha szorakozohelyen reszegen mesz oda, akkor elhajtanak, de gondolom az ertheto miert.
2017. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem élőben sokkal nehezebb, senkiről se tudod hány éves és így sokszor lehet rossz embernél próbálkozni, ami elég gáz. Akkor könnyű élőben csajozni, ha suliba jársz vagy ha olyan munkahelyed van, ahol lehet új embereket megismerni. Amúgy élőben is nehéz.
2017. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkét oldalnak megvannak az előnyei és hátrányai. Élőben azért könnyebb, mert ott nem csak pár karakterrel tudsz kommunikálni, hanem a teljes palettával (testbeszéd, hanghordozás) és élőben azért mégis más minden ember, mint fotón.


A neten viszont nehezebb olyanba belefutni, aki valójában nem akar ismerkedni; ráadásul ha nem kamuzik, akkor könnyebben találsz hasonló érdeklődési körű lányt, mint élőben, szúrópróba szerűen.


Szerintem a legjobb kombinálni a kettőt és amikor kapás van, azonnal élőben kell találkozni.

2017. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki élőben is?
2017. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Másabb....Pl a csunyáknak a net jobb terep ahol a lánynál bebeszéled magad. Jó pasiknak meg élőben könnyebb mert ránéznek egy lányra és bugyijába izzad. Élönél megemlíteném külön kategóriaként a discocat, ahol sötét van kevés a józan lány, hangulat társaság.....könnyebben ismerkednek, bár az legtöbbször a nap elsö sugaraiig tartó ismeretség. Anyukák elfoglalt lányok terepe a net. De ha egy lány kiteszi neten,hogy egyedülálló vagyok pasi kell akkor kb 1000en próbálkoznak be nála és ha már majdnem nyeregben vagy akkor valaki simán kiüthet onnan.
2017. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Személyesen még nehezebb, mert ott méginkább a külsődet meg a pénzedet nézik a nők.
2017. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!