Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Személyesen nem akar megismern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen nem akar megismerni csak interneten? Normális?

Figyelt kérdés

Randiztunk párszor egy pasival, de azt mondja élőben félénkebb vagyok. Nyílván az ember nem tud azonnal megnyílni személyesen. De azt mondja szinte szerelmes belém, imád velem beszélgetni neten. Ezt most, hogy értsem?

Akkor mégiscsak szeret :D Csak nem ad esélyt, hogy személyesen nyíltabb legyek.

Tiszta tinikategória tudom...de szerintetek ez normális?

21N 24F


2016. febr. 18. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobban kedvel magabiztosan. Mond meg neki,hogy neked idõ Kell,hogy megnyílj ís ennyi. Nem Kell problémázni.
2016. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mi a normális ? :D

A még nektek jó,addig szard le"mi a társadalmi norma".Lehet önbizalomhiányos vagy nem akarja elsietni a dolgokat,sok oka lehet beszéld meg vele.Persze ha neked ez nem pálya akkor tovább kell lépni.

De szerintem ez orvosolható probléma ha ez a legnagyobb gondotok:)

2016. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen pasim. Neten természetesen sokkal oldottab voltam, vagányabb, de az első randijainkon félénkebb, nekem idő kell hogy megnyíljak igazán az életben is. Nah ő ezt nem várta meg hanem 3 randi után dobott,merthogy én nem is vagyok olyan vagány mint a neten, pedig de csak ehhez idő kellett volna. Mondjuk ő se volt olyan mint aminek a net alapjan gondoltam volna, szóval nem sirattam sokáig :)
2016. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj az internetes levelezéssel, hogy a gép mögött elképzel egy általa kitalált társat, és ebbe szeret bele.

Ha találkoztok, akkor rájön, hogy Te más vagy, mint a képzelete.

Szerintem hagyjátok abba a levelezést, a személyes találkozást javaslom.

2016. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Így kezdtem, hogy találkoztunk személyesen is. Ahol persze nem tudtam teljesen ugyanolyan lenni. Zavarban is voltam. Nem egy alkalom volt. És ez a problémája, hogy így személyesen nem akar, mert hogy nem vagyok nyílt, de idő kell... Van ennek értelme akkor?
2016. febr. 19. 00:41
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A pali dolga lenne oldani a feszültséget humorral meg ilyenekkel esetleg egy kis bor? szóval a paliddal van gond nem is kicsi..
2016. febr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet igazából meg egy olyan ember akit nem hinnél
2016. febr. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem akar személyesen, inkább levelezzetek???

Szerintem felejtsd el gyorsan!

Beteg.

2016. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A "4" válaszolóval értek egyet......

Az írásaid alapján elképzelt egy adott személyiségű Nőnek és élőben nem tudod azt nyújtani...és ez nem feltétlen a külsőségekről szól!!!

Azért nem szakította meg Veled a kapcsolatot,mert ő ahhoz a "Nőhöz" ragaszkodik, akivel eddig levelezett, és nem akarja tudomásul venni, hogy ez csak a képzelete szüleménye. Ez a viselkedés közel sem normális, mondhatni párkapcsolatra alkalmatlan, de Rajtad áll hogy életben tartod-e számára ezt a tökéletes "Nőt"?!!!

Tudok olyan esetről, ahol a személyes találkozóra nem ment el a srác, mert meglátta a tökéletesnek hitt Nőt élőben....de azóta is tartják a kapcsolatot.Egész nap leveleznek, lelki társai egymásnak, de a srác részéről sajnos nincs meg a vonzalom. Az internetes párkeresés jellemzője a személytelenség, soha nem tudhatod ki van a túloldalon, időtöltésnek jó, de élőben csak nagyon ritkán azt kapod mint akire a leírás alapján számítasz.

38F

2016. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, nem, ez nem normális.

Én max a kapcsolat felvételig és pár alkalmas chatig preferálom a netes ismerkedést, aztán élőben kell találkozni és tovább folytatni az ismerkedést. Élőben jön át ugyanis az ember személyisége, neten ez lehetetlen.

2016. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!