Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, összejönnétek egy szűz sráccal?

Figyelt kérdés
Egyáltalán csodálkoznátok, ha megtudnátok? Egyébként minden klappolna vele, nagyon bejönne külsőre, s csodás belsője lenne. Már baromira kívánnátok. De a szűzesség az zavarna, nem? Emiatt kevesebb lenne az esélye?

2017. ápr. 8. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Örülnék neki ha lenne ilyen.

l

2017. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, hogy hány éves a srác, ilyen 20+ körül még nem hátrány szerintem, és az biztos, hogy nem ezen múlna, hanem inkább a kisugárzás és személyiség számít.
2017. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem zavarna:) Mondjuk ha 25 felett van, akkor kicsit meglepne, de nem gondolnám akkor se hogy biztos valami gond van vele.
2017. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

s csodás belsője lenne...


ez kicsit nagyképű!

ha olyan csodás pasi, miért szűz még mindig, és hány éves vagy?

2017. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akkorleszarom válasza:
38%
Szerintem nagyon jó dolog, a 4-esnek pedig annyit, hogy például azért, mert Ő így akarta.
2017. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

például azért, mert Ő így akarta....


de naiv vagy, bakker!

mutass nekem egy egészséges, oké srácot, aki arra hajt, hogy minél tovább szűz legyen!

2017. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 itt vagyok. Annyi az egész, hogy eddig nem kellett kapcsolat, más céljaim és tevékenységeim voltak.
2017. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 legion válasza:
Ne aggodj,nem az szamit nekik!A penzed!
2018. okt. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!