Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire hajlandóak náluk alacsonyabb férfival összejönni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Több magas nőt ismerek, akik hangoztatták, hogy sosem jönnének össze alacsonyabb férfival, inkább egyedül voltak. Aztán mindegyik belezúgott egy jóval kisebb férfiba, és dúlt a dúlandó.
2017. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok, ennél nem nehéz magasabbnak lenni. Voltam már randin velem kb egymagas sráccal, de nem emiatt nem lett semmi (teljesen más volt az érdeklődési körünk és így kb semmiről nem tudtunk beszélni).
2017. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát..esete válogatja. Én nem vagyok nagyon magas (170), és engem mindig zavart, ha egy férfi alacsonyabb nálam. Volt olyan, akivel ezért nem működött a dolog, mert nagyon zavart a különbség. Persze, ha ő lett volna a nagy szerelmem, vagy amúgy minden klappolt volna, akkor lehet, hogy túllendültem volna ezen.

Összefoglalva, szerintem az első benyomásnál van nagy jelentősége, viszont ha valakivel megvan az érzelmi kapocs, akkor onnantól nem feltétlenül számít.


27/L

2017. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Semennyire. Sőt, alacsony férfival még egy nála is alacsonyabb lány sem hajlandó összejönni.
2017. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Az exeim 1 kivételével mind alacsonyabbak voltak nálam. Nem azért, mert az alacsonyabbak tetszenek, csak bennük fogott meg valami más, így a magasságuk egy idő után nem is érdekelt.
2017. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
kell a meretkulonbseg ..en 180cm ffi.. es a pici nők jonnek be..csak nem talalok 😂
2017. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést napi 3-4x minimum fel kell tenni különben összeomlik a téridő kontinuum? A legtöbb lányt még nem zavarja 1-2 centi vagy ha egymagas vagy velük, aztán vannak akiknél ez kifejezetten hátrány és olyan is és ők általában hangoztatják is, hogy nem jönnének össze alacsonyabb pasival. Személyes tapasztalatom szerint mind a 3 típus képes összejönni alacsonyabb személlyel ugyanis milyen kár, hogy a vonzalmat nem szándékosan irányítják. Ez pl olyan mint ha te azt mondanád neked nem jönnek be a túlzottan fehér bőrű szeplős vöröshajú lányok mert eddig akiket ismertél és ilyenek voltak azok csúnyák és ellenszenvesek voltak. De ha megismersz egy kedves okos és megnyerő vörös bombázót csodaszép arccal akkor telibe fogod fosni, hogy vörös vagy nem. De velem is volt olyan, hogy én aztán már nem kezdek nálam fiatalabb éretlen kis tinipcsákkal (akkor voltam 19 :D) mert megismertem egy nagyon szép és jófej 25 éves csajt akivel tök jót beszélgettünk... meg mást is. És persze rá pár hónapra már egy 16 éves kiscsajba szerettem bele, még ki is röhögtek a haverjaim hogy mennyire mondtam a magamét, hogy nekem idősebb kell.


A legtöbb alacsony férfi, mondjuk úgy 70%-uk elégedetlen és komplexusos ez pedig hatalmas negatív befolyással van az egész személyiségükre és jelenlétükre emiatt totál esélytelenek néha a pártalálásban mert nem elég hogy alacsonyak még instabilak is jellemben és esetleg arcra sem túl megnyerők, edzeni is lusták vagy nincs motivációjuk akkor mégis ki akarna velük lenni most komolyan?

De attól még vannak olyan alacsonyabb férfiak akiknek sosem volt gondjuk a nőkkel, mindig voltak szép barátnőik pedig lehet hogy ők magasabbak voltak. Nyilván azért ők jóképűek is ami nagy szerencse de egyáltalán nem ezen múlik csak ezt sokan nem fogják fel. Én is tapasztaltam már olyat, hogy valaki mondogatta hogy neki ilyen meg olyan magas pali kell aztán tippelj kivel jöttek össze. Mondani bármit lehet az jelenti a legkevesebbet. Hátránnyal indul egy alacsonyabb srác? Valószínűleg. 160 centi tényleg hátrány 172 már inkább elmegy kategória. Én úgy mondanám, hogy manapság az átlag a 180 az alatt szerintem átlag alatti egy férfi. És azért egy 180 centis csajhoz valóban nem illik egy 160 centis férfi ezen nem kell megsértődni. Persze vannak kivételek :)


Szerintem akkor hajlandóak egy alacsonyabb sráccal összejönni ha az rendelkezik a megfelelő külső elvárások mellett átlag feletti személyiséggel és karakterjegyekkel. De ez végülis jó. Elvégre mindenki a maximumot szeretné kihozni magából nem? (nem :D) Egy alacsonyabb srácnak muszáj különben nem talál csajt ez végülis egy jó kis motiváció. Bár szerintem a lányok minimum 50%-nak nincs gondja egy pár centivel tényleg. Az önbizalomhiánnyal és frusztrált személyiséggel van gondjuk.

2017. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

#7-esnek igaza van, hogy mindig felteszi valaki ezt a kérdést. És mindig ömlenek az álszent válaszok, melyek szerint nem számít a magasság. Valamilyen oknál fogva, ezen az oldalon rengetegen szeretnek képmutatóak lenni.

Ha tényleges választ akarsz, nézz körül az utcán. Ülj ki valami forgalmasabb helyre és számold meg, hány olyan párt fogsz látni, ahol a srác alacsonyabb. Nem sokat. Szinte minden statisztika szerint, az első dolog, amit a nők megnéznek a férfin, az a magassága. Egy angol statisztika szerint, a nők 87%-a nem járna alacsonyabb férfival.

Jöhetnek a pirosak, de a tények makacs dolgok.

2017. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Kizart hogy osszejojjek nalam alacsonyabbal, kb tok nevetseges lenne ilyen Gimli vs Galadriel felallas.
2017. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Én több párt is ismerek, ahol a srác az alacsonyabb. Itt sokkal többet számít a személyiség. Valamint hiába hangoztatják a nők, hogy alacsonyabb palival nem jönnek össze, ha később pin egy kisebbe szeretnek bele.
2017. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!