Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő, akinek most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek most tetszik egy nála alacsonyabb pasi, és olyan pasi, akinek most bejön egy nála magasabb nő?

Figyelt kérdés

Gondolom, nagy dilemmában lehettek most. Egy jó párkapcsolat alakulhatna ki, de a cm-ek, mint gonosz kis manók befigyelnek, mint hátráltató tényezők.


Hogy érzitek, le tudjátok ezt az akadályt küzdeni? A másik fél hogy látja a dolgokat, őt mennyire zavarja? Valóban a boldogság útjába állhat néhány centiméter? Erre a jelenségre várom a válaszokat.



2017. ápr. 1. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan baratom aki par centivel alacsonyabb nalam. En tetszek neki, de nekem o nem. De nem a magassaga miatt. Csak par centivel alacsonyabb, mivel en is eleg alacsony vagyok (167cm), igy az a par centi nem latszik. De nem azert nem jon be. Nem mindig a cmk szamitanak.
2017. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 168 vagyok a párom 165, és köszönjük szépen, remekül megvagyunk lassan egy éve (ebböl három honapja közös háztartásban). :)


Van akit zavar, de mellette nönek érzem magam és én is férfiként tekintek rá, mert erös, határozott, támaszom mindenben, és a szex is remek vele. Le nem cserélném egy magasabb pasasra sem.


Ö pedig imádja a hosszu combom, a szemem, a kicsit elvarázsolt-érzelmes természetem, a vadságomaz ágyban.


28n.

2017. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, tetszik egy alacsonyabb pasi, itt fekszik mellettem, 4 éve a párom:)
2017. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én alig pár centivel vagyok alacsonyabb a barátnőmnél, de nincs köztünk akadály, 1 éve nagyon jól megvagyunk.

A húgom az aki ilyeneken problémázik. Nem rég lett 18 éves, ő alapból magas lány, nálam is magasabb 175 cm. A barátnőm 170 cm magas én meg durván 166-167 cm vagyok.

A húgom alapból eleinte elég gyerekesen állt hozzánk mert neki az az elmélete hogy a férfi minimum 5 centivel legyen magasabb a lánynál.

A húgom pár hónapja kattog azon hogy mennyire tetszik neki egy srác aki szerinte annyira aranyos gyerek. A srác két évvel idősebb nála, normális pali, én hallásból ismerem, de nincs vele baj, viszont a srác alig 165 centi magas 10 centivel magasabb nála a húgom, és ő neki pont ez az akadály.

Hiába próbálom megértetni vele hogy ne ezen izéljen mert mindenki látja rajta hogy bejön neki a srác, a srác is totál oda van a húgomért, a barátnőm is folyton magyarázza neki hogy ne ezen kattogjon, mert ezzel saját boldogságát teszi tönkre. Húgom jól járna azzal a sráccal, mert normális, sokan mondják hogy nagyon rendes és sokan példát vehetnének tőle.

2017. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok, és egy időben alakult a dolog egy 186 cm magas csajjal. Mi mókásnak gondoltunk az ebből adódó kényelmetlenségeket, nem bosszankodtunk rajta.
2017. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerinted Peter Dinklage-nek gondot okozna minden ujjára nőt találni? Szerintem nem a magasságon múlik elsősorban.
2017. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak 163 cm vagyok, szóval nagyon ritkán találkozom olyannal, aki láthatóan alacsonyabb nálam (ez minimum 5 centi különbséget jelentene, de inkább többet), még nőkkel is, nem hogy férfiakkal. Meg hát szabócentit se hordok a zsebemben. Szemmértékre velem kb egymagas pasikat viszont szoktam látni, aztán hogy valójában pár centivel magasabbak-e vagy alacsonyabbak, azt nem tudhatom, de engem nem nagyon érdekel ez a téma. Az egyik kollégám is velem egymagasnak tűnik, de nincs itt semmiféle dilemma, mert azóta odáig vagyok tőle, mióta megláttam. Neki viszont évek óta van párja, így nem is próbálkozok. Azt nem tudom, a barátnője magasabb-e nála, de ha az, ezek szerint nem zavarja.
2017. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En 179 cm magas csaj vagyok.

En nagyon igyekszem lekuzdeni ezt, de nem nagyon megy. Feszelyez. De foleg a ferfiakat feszelyezi.

Mindenesetre ha egy ferfit egyertelmuen nem zavarna, szerintem ra tudna beszelni😊

2017. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem udvarolt egy nálam kb 10 centivel alacsonyabb srác. Őt nem zavarta volna, kicsit haragudott is rám, hogy miért zavar engem ilyen dolog, de egyszerűen feszélyezett a helyzet, főleg mert alapjáraton magas lány vagyok így legtöbbször is felfelé kilógtam, nem akartam a párom mellett is ezt érezni, így nem is lett belőle semmi. :/
2017. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
181 cm vagyok,soha de soha nem volt alacsonyabb pasim,rettenetesen zavart volna,mert nem érezném magam biztonságban,meg úgy egyáltalán nőnek, egy nálam kisebbnél.Valakit nem zavar,engem nagyon...
2017. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!