Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi értelme van az életemnek így?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy csak élek, de mégis miért. Nincsen pénzem, nincsen párkapcsolatom. Csendesebb, visszahúzódóbb ember vagyok, gondolom ezért nem kedvelnek sehol. Nincs diplomám, viszont van egy szakmám, amit egyáltalán nem szeretek. Fiúkkal pedig eddig 1-2 hónapnál hosszabb kapcsolatom még sosem alakult ki. Nem éreztem, még azt sem tiszteltek volna pl. egy csomó időt késtek a megbeszélt randikról. Még szexuális kapcsolatom sem volt senkivel. Csak azt érzem, hogy egyre inkább öregszem, de az életben semmit sem sikerült elérnem. Míg azt látom, hogy más velem egyidősök már házas asszonyok, vagy már gyerekük is van. L/26
2017. ápr. 10. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha férfi lennél tényleg gáz lenne a helyzeted, de nőként, úgy hogy volt kapcsolatod már (tehát nem vagy csúnya), akkor csak kicsit kell akarnod, és lesz valaki.


Az életben nem kell elérni semmit, ezt csak a GDP termelés "kultúrája" tolja az ember arcába, hogy termeld a pénzt a fejeseknek.

Szerintem bőven elég annyi, hogy az ember együtt van valakivel, és valakivel, és a legvidámabban, legkényelmesebben éli az életét, ehhez nem kell se diplomának átkeresztelt wc papír, se virtuális rang egy cégnél.

2017. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nekem nem jó akárki. Aki még csak egy olyan kis dologgal sem tisztel meg, hogy a megbeszélt randira időben jöjjön, azzal nincs miről beszélnem.
2017. ápr. 10. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elégedetlen vagy az életeddel, tegyél érte, hogy jobb legyen. Még mindig tanulhatsz olyan szakmát ami érdekel, egyetemre is járhatsz, a legtöbb kínál levelező képzést.

Találj olyan hobbit, ami érdekel, töltsd tartalmasan az idődet, és érezd jól magad.

2017. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz vége az életednek 30 évesen, 40 évesen sem. Bár ha csak a házasság és a gyerek az, amiben az élet értelmét látod, akkor kicsit bajban vagy, hisz e körül jár csak a fejed és ebben méred az élet minőségét is. Ebben az esetben igen, le vagy maradva sok emberhez képest, de sosem azt kell nézni ki mennyire vitte x évesen, hanem hogy a te tempódban mire viszed x évesen. Ha másban is látod az élet értelmét, ami végtelen számú 2017-ben hidd el, akkor kezdj valamibe és sikerélményed lesz, ha kellő kitartással űződ/tanulod. AKÁRMIT tanulhatsz ma, hidd el. Otthon, autodidaktán akár, tanfolyamok által és a határ tényleg végtelen. Ezt ma 2017 ben aki nem látja be, az nem is használja ki a környezete által szabott lehetőségeket.
2017. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne sirasd el magad. 26 éves koromig, én sem találtam semmi értelmes kapcsolatot. Egy pillanat alatt jött, akire vártam.

Az, hogy eddig nem jött össze, nem jelenti azt, hogy nem is fog. A pár találás, nem úgy működik, bemegyek a boltba és leveszem a polcról, a nekem megfelelőt. Van pár melléfogás, kudarc, méd jön a megfelelő.

2017. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké-oké. De valamit valamiért!


Leírod, hogy egy roncs vagy. Nyilván így csak roncs pasik jöhetnek szóba, jobbat nem várhatsz el. Nem felel meg a roncs pasi, mégis maradsz a roncs életednél, mert rinyálni egyszerűbb, mint cselekedni.

Vagy hogyan gondolkodsz a helyzetedről? Javíts ki kérlek!

2017. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mégis mi értelme van az életemnek így?"


jó kérdés. rájöttél valamire, amit mások csak tagadnak. előbbre vagy lelkileg mint sok hozzászóló.

2017. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt ítad senki nem tisztel, utána meg ezt: "de az életben semmit sem sikerült elérnem."

Mégis miért kéne tisztelnie bárkinek is. Tisztelet senkinek nem jár csak úgy! Tegyél érte! Járj el tanfolyamra, tanulj olyasmit amit szeretsz, ami érdekel. Ahogyan előttem páran írták. Így kezdődik, a többi majd jön magától, meglátod.

2017. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!