Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek csak válogatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek csak válogatni kell a sorokban álló férfiakból, akkor miért látom azt, hogy hatalmas verseny van a nők között is? Még is kik miatt pózolnak, kondiznak, ha nem a férfiak kedvéért?

Figyelt kérdés

#nők #férfiakll
2017. ápr. 5. 09:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%
A tobbi no miatt :D ezt tanuld meg
2017. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%

Én a magam kedvéért kondizok, egyszerűen jobban érzem magam a bőrömben, egészségesebb vagyok, több az erőm/energiám, mióta csinálom.

Pózolni mondjuk nem szoktam, de unokanővérem pl. 16 kilótól szabadult meg, és posztolt is a face-n képeket róla. Én ezt nem úgy értelmezem, hogy a férfiaknak pózolna, hanem úgy, hogy megosztja az elért eredményét a "világgal", amire büszke, hiszen megdolgozott érte.

2017. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
11%
#1 a többi nő miatt?:D Mit érdekel engem a többi nő...Én magam és a pasik miatt csinálom. Szeretem látni a kitartó edzés és helyes táplálkozás eredményét, és jó érzés a sok bók a pasiktól :) De, hogy a többi nő miatt csinálnám...max ha leszbi lennék :D
2017. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen a természetük. „Hiúság, asszony a neved!”
2017. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
60%
"Ha a nőknek csak válogatni kell " - de ez nem így van.
2017. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
Mert rohadtul nem mindegy, hogy milyen férfiak állnak abban a sorban - már ha egyáltalán létezik. xD
2017. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
A plasztikai műtéteket is pl. mellnagyobbítást, orrkisebbítést ajakfeltöltést is maguk miatt teszik? Úgy látjátok? Csücsörítős mellkidobásos szelfiket is?
2017. ápr. 5. 09:57
 8/32 anonim ***** válasza:
54%

Itt ilyenkor meg szokták rohamozni a kérdést, hogy ők kizárólag saját maguk miatt kondiznak. Persze, hogy a pasik miatt is csinálják ezt.

Azt látják a médiában, plakátokon, hogy ez kell a férfiaknak és így az egészséges. Az biztos, hogy kell a mozgás, edzés a szervezetnek, de magam részéről például ki nem állhatom a kiszálkásodott kondis női vonalakat. Szóval nekem például nem jönnek be az ilyen tipikus kondis, passzos színes edzőcuccban pózolgató nők. Eljár futni pár kilómétert vagy röplabdázik azzal nincs gond, de ez a modernkori kiedzett női test nem túl szép SZÁMOMRA.

2017. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
45%
Plasztikázás eszükbe sem jutna, ha 200 kilóméteres körzetükben férfi sem lakna.
2017. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
5-ös nekem sem tetszik a túl kigyúrt női test bár ez szubjektív ízlés kérdése. Ráadásul egy csomó nő hiába edzi halálra magát, csak izom marad, dereka egyben van a felső testével, mondjuk ezek inkább szélsőséges esetek és inkább női testépítőkre jellemző.
2017. ápr. 5. 10:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!