Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem találok senkit?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hònapja fent vagyok Tinderen, de még egy match sem jött össze. Való életben is folyton kikosaraznak, kezdek teljesen elkeseredni. Mit tegyek? 22/F
2017. ápr. 11. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha sok matched lenne, a legtöbben akkor sem írnának vissza. :D Tapasztalat.


Barátaiddal mi a helyzet? Menjetek el közösen valahova, ahol lehet ismerkedni.

2017. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél? Töröld magad a Tinderről azonnal! Aztán kezdj el kizárólag magaddal foglalkozni, járjál edzeni, koncentrálj a munkára/tanulásra, menj el fodrászhoz, vegyél új ruhákat. Minden napod azzal teljen, hogy fejlődj valamiben és/vagy kényeztesd magad. Ha sikerrel jársz, akkor fél éven belül a csajok fognak kopogtatni nálad tömegével, mert ők olyan szekérre akarnak felszállni, ami magától is halad.
2017. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én olyan szekér vagyok ami halad magától...

Hajamat ízlésesen fériasra vágatom fodrásznál legalább havonta. Ruha ügy is egész jól ki van pipálva, évek óta márkás ruhákban járok és nem ilyen gagyi Berskában, Pull and Bear-ben vagy Nike-ban.

Egész életemben sportoltam, ami azért látszik is, bár egy ideje kicsit elpuhultam. Iskolázottságom sem a gimnázium szintjén maradt.

És egy dologban tuti előrébb járok már mint te. Én már töröltem az egész Tindert úgy ahogy van. Nekem is csak a helyet foglalta a telefonomon.

Az meg már csak hab a tortán, hogy még társaságokba is járok. Haha

Komolyan nevetnem kell az egészen.

Elméláztam már, hogy jó lenne nekem valami kínai melegítő szett is ugyan az minden napra, nyírhatnám magamnak a hajamat és felesleges költekeznem a társasági élet miatt is, mert ezek azon kívül semmire nem jók, hogy konkrétan kielégítik a saját konfortomat.

2017. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem ártana elkezdeni fejlődni és a felszínes tindert lecserélni.
2017. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tinder nekem isbilyen fos, nem lehetek túl fotogén eszerint 😃


De élőben könnyebb. Ott átmegy, hogy magabiztos vagyok, jó kisugárzású, és ez gyakran nyerő dolog.

2017. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Töröld magad. Sokan vannak ugyanígy. Ne foglalkozz társkereső oldalakkal. Nem veled van baj.
2017. ápr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyi match van mint égen a csillag mégis eggyel se lehet értelmesen szót váltani és messze lakik ő nem jön le találkozni !!
2017. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!