Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as szingli férfiak és nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as szingli férfiak és nők! Titeket ne zavar, hogy öregedtek és egyre jobban kikerültök a másik nem látószögéből?

Figyelt kérdés
Most tekintsünk el szinte az összes gyks nőtől, (pár pasitól)akik jó pár évet letagadhatnak (elolvastam itt vagy 100 ilyen kérdést, mindenki letagadott 5+ évet fura módon, tehát itt senki sem öregszik és fiatalnak néz ki) néhány évet és az írjon, aki tényleg öregszik, látja agán a jeleket és le tudja vonni a következtetést. Van tapasztalata, hogy mennyivel másabb 30-35 felett pát keresni, mint pl 20-25 évesen. Őszinte válaszokat kérek, már ha vannak itt olyan emberek.
2017. ápr. 13. 20:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Túltettem magam rajta, már nem stresszelem magam ezen. :)
2017. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%

Én egyáltalán nem mondanám azt, hogy kikerül az ember a másik látószögéből, vagy, hogy nehezebb lenne 35 évesen találni valakit mint 28 évesen.


Én inkább a családalapítást mondanám, hogy azaz amit nehéz lesz megvalósítani. Persze akinek egyáltalán szüksége van erre.

2017. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Nem zavart soha, ez az élet rendje. Senki nem marad fiatal. :)
2017. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

"Túltettem magam rajta, már nem stresszelem magam ezen. :)"



ez az egyetlen megoldás.

2017. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

A barátnőimmel idén leszünk 30 évesek, egyedül én vagyok férjnél, a többiek szinglik vagy haldokló kapcsolatban vannak. Azt látom, h egy kicsit kétségbe vannak esve, hogy mire találnak egy normális férfit, akivel akár családot is lehet alapítani, hipp-hopp 33-34 évesek lesznek. Ha próbálom őket buzdítani, mindig megkapom, hogy nekem könnyű...

Amúgy ha belegondolok, tényleg nehéz helyzetben lennék, mert a korombéli normális férfiak már családapák... Fiatalabb srác nem kellene, mert férfit szertnék magam mellé, aki szintén családot akar. Sajnos a fórummal is gond van, hol ismerkedjen az ember?

Sajnálom a barátnőimet, mert kiábrándító a felhozatal, ha elmegyünk bulizni, nem tudunk nyugodtan táncolni, mert ragadnak, nem értik a nemet. Többször volt olyan, h a ferjemmel kézen fogva sétáltam, és szó szerint levetkőztet a tekintetével... itt már semmi sem szent

2017. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy ha belegondolok, tényleg nehéz helyzetben lennék, mert a korombéli normális férfiak már családapák..."

----> aha persze....


A normális nők meg mind családanyák....


Érdekes, hogy van nagyon sok normális egyedülálló 30-as férfi aki szerint nincs normális 30-as nő aki szabad,

és nagyon sok egyedülálló 30-as nő van aki meg azt mondja nincs normális 30-as pasi mert családapák...


Érdekes, hogy akkor az a nagyon sok egyedülálló 30-as nő és férfi az egyik sem normális? :)

Elvileg mindkettőből sok van....

kicsit vicces nem?

2017. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

ahhoz képest, hogy mindenki stresszel, hogy öregszik.. érdekes módon a környezetemben 1 embert nem találok aki vevő lenne gy kapcsolatra.. és legalább ismerkedni.


Persze az is megeshet, hogy csak velem nem akar..


esetemben 20 évesen is nehéz volt, 25 évesen is, meg 35 évesen is.. Tök 8 mit tettem, vagy mit nem tettem. Ez van, az életet élni kell, akkor is ha csak a sz@rt kapod.

2017. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Lazy Lover ***** válasza:
56%
nem zavar mert kb 14 évesnek nézzek ki :D de amúgy van 1000 jobb dolog mint a nők csak fel kell fedezni
2017. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
En azok koze tartozom, akik fiatalabbnak neznek ki a koruknal, de ez azon nem valtoztat szerintem, hogy milyen kulonbsegeket erzekelek. 20-as eveim elejen aki kozeledett az csak megakart fektetni, hiaba probaltam komolyan hozzaallni, ugyhogy sokat csalodtam, meglehetosen nehez volt igy a parkereses, mert nem tudtam kiben bizhatok. Most hogy 10 evvel idosebb vagyok sokkal konnyebb, mert vegre olyan ferfiak kozelednek, akiken eszre veszem,hogy nem futo kalandot akarnak. Nem szemtelenek, udvariasan kozelednek, udvarolnak. Vegre nem kiscsajkent allnak hozzam, hanem nokent. Mondjuk szerintem az ember nagyon sokat valtozik 10 ev alatt, a stilus, a viselkedes es a kisugarzas is olyan iranyba valtozhat, hogy jobban megy az ismerkedes. Most amugy pont jol erzem magam, jo lenne ebben a korban maradni es nem tovabb oregedni :-)
2017. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Miert ne lennenek a szingli 30 asok kozott normalisak? Sokakat megcsalnak, vagy elvalnak es igy lesznek ujra a huspiacon. Sokszor nem is sajat hibabol. Sok koztuk a normalis. Bar ilyenkor imabe teszem a kezeimrt h nekem legalabb nincs gyerekem ferfikent, nem vagyok annyira megkotve, mikt sok mas 30 as tarsam.
2017. ápr. 13. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!