Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádok szingli lenni? (! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádok szingli lenni? (! ) Van itt olyan aki még szereti, ha nem kell megfelelnie a másik elvárásainak, hanem nyugodtan és szabadon élhet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 15:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Simán! :) Nincs paim és imádom! :D Csomó időm van. Ráadásul ahogy látom a barátnőimet, csak mégjobban örülök neki! Szeptember óta csak 6 pasijuk volt. Szerintem szánalmas!!!!!!
2011. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

Én is szeretek szingli lenni:-)

Amúgy is szabad szerettem mindig lenni, függetlenül másoktól.

2011. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

én 3 éve élek kapcsolatban! persze nem ugy mint ahogy az első irtaXD nekem csak ö az egyetlen:)

de én megőrülnék ha nem lenne pasim:) nekem kell a társaság:)

2011. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először volt egy 3 éves kapcsolatom, pont nyáron lett vége...

Hát akkor nem kicsit élveztem a szingli létet:D

Azt hiszem túlságosan is...Mindenkinek csak azt mondtam minek pasi??

Hát azóta szeptember óta van barátom, akit egyszerűen imádok, a világ legaranyosabb pasija:)

Szóval nálam ez a szingliség amolyan kiélés volt, főleg, hogy az utolsó másfél év nagy sz.r volt vele.

Dehát ez a különbség pasi és pasi között:)

Most már soha nem szeretnék szingli lenni:)

20/L

2011. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Cory Rose ***** válasza:
76%
Én. Utálok másokhoz alkalmazkodni, és azt is, ha a másik nem úgy viselkedik ahogy én akarom. Ha nincs senkim, mindig azt csinálhatom amit akarok. :) Nem is nagyon értem ezt a sok kapcsolatfüggő embert, meg akik szerint egyedül nem lehet boldognak lenni...
2011. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én már férjnél vagyok és imádom, hogy ő van nekem.

Viszont amíg nem lettem nagyon szerelmes, én is nagyon szerettem szingli lenni, úgyhogy meg tudlak érteni.

2011. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%

Gratulalok!

Majd kivancsi leszek 30+ evesen mennyire lesz vagany, hogy szingli vagy, mert az epkezlab emberek elfogytak a kinalatbol, te meg ugye nem tanultal meg alkalmazkodni, ergo sikeresen minimalisra csokkentetted a valoszinuseget a normalis kapcsolat kialakitasanak.


Amugy meg pont a szingli csoport az amit - ezekszerint - sikeresen kialakitott a fogyasztoi tarsadalom, hiszen a szinglik azok akikben az egyik legnagyobb vasarloi potencial van.

Viszont az ora csak ketyeg... ezt ne felejtsetek el...

2011. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Jobb egyedül, mint rossz kapcsolatban.Pont ezért is fontolgatom, hogy a szinglik társaságát fogom bővíteni, mert sajna a 3,5 éves kapcsolatom nem visz sehova.Ez van, de nem félek tőle, vannak előnyei és hátrányai.

22l

2011. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak sajnos igaza van: még mindig jobb szingliként, mint egy rossz kapcsolatban...
2011. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó így, ahogy van.:P
2011. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!