Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "30+"-os nőkre miért aggatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "30+"-os nőkre miért aggatnak sokszor pejoratív jelzőket, míg az ugyanilyen korú férfiakra meg az ellenkezőjét?

Figyelt kérdés

A 30-at betöltött nőkre sokszor mondják, hogy "elhasznált", "fonnyadt", "lejárt a szavatossága", "értékcsökkent áru", stb., míg az ugyanilyen korú férfiak csak úgy fürdenek a pozitív jelzőkben: sármos, ereje teljében lévő, igazi férfi, "férfiállat"... A nőknél ez a degradálás ráadásul független attól, hogy van-e már gyerekük vagy még nincs.


Emellett pedig azt is észrevettem, hogy az ilyen korú nők mintha saját magukat is hátrányos helyzetűnek látnák: ha egyedül maradnak, már nem bíznak annyira abban, hogy még rájuk találhat a szerelem - aki meg rossz kapcsolatban van, inkább benne marad, minthogy kilépjen a szinglipiacra. A 30-as, 40-es pasik meg gyakorlatilag olyan korosztályból választanak barátnőt, ahonnan csak akarnak.


Egy 30-at betöltött nő már valóban "öregnek" számítana? Innentől kezdve egy nőnek viselnie kell az ilyen negatív töltetű cimkéket, mese nincs? Ki hogy látja ezt?



2017. ápr. 10. 10:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

A társadalom MINDIG pofázik,

pedig sosem kérdezzük tőlük.

Szerintem legyenek a TE értékeid a legfontosabbak,

és ne hallgass másra.

2017. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%

Általánosságban elmondható, hogy a férfiaknak általába negy bizonyos pontig jobban áll a kor, mint a nőknek.


persze ez ne mmindig igaz.

2017. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%

Mert egy nő csinibini 30 alatt, egy férfi meg 30 felett nevezhető igazán férfinek

Én ha betöltöm a 30at, tuti felkötöm magam


22L

2017. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Huszonévesen meg pont fordítva van. A csaj friss, bomba, fiatal nő, a férfiak meg éretlen "kisfiúk".

Viszont nem értek ezzel egyet, szerintem egy 30on felüli nő lehet brutál szép, és csinos, még az én szemszögemből is, nemhogy mondjuk egy 35 éves szemszögéből. 23/F

2017. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%

Hát én jobban meglátom a férfit egy 20-on évesben férfiban, mint egy 30-40 éves vénemberben.Csak ők fényezik magukat,mert féltékenyek a fiatal,erős,IGAZI férfiakra.

20/L

2017. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, én mindjárt 30 leszek, de nem érzem magam öregnek és nem érzem úgy, hogy vesztenék az értékemből. Minél idősebb vagyok, annál jobban érzem magam a bőrömben. Az meg, hogy ki mit magyaráz erről, teljesen hidegen hagy :)
2017. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Lazy Lover ***** válasza:
0%
mert nézz meg 1 30 as nőt meg 1 férfit ! vagy keress fel 1 szemorvost
2017. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%

De ha megfigyeled, a legtöbb nő már 16 évesen elég nőies, 22-25 évében pedig toppon van. Az más kérdés, hogy 30+,40+ ban is sokan vannak akik jól tartják magukat. De a legtöbb fijúú pedig 16 évesen még pubertál, 22-25 évesen pedig elkezd kicsit férfiasodni és onnantól kezdve már elég szépen formálódik mind jellemileg mind fizikailag, már amelyik persze.


A legtöbbször is a kis tini "érzi" hogy nem jön ki a vele egykorúakkal (magányos, magának való, szép és nem próbálkoznak nála mert félnek tőle, netalán még passzívabb a kelleténél is) és az első 30+ os férfinak beadja a derekát akivel szimpatizál, mert leveszi a lábáról hogy végre valaki próbálkozott nála és van fizetése. De akkor is megfigyelhető, hogy jóval idősebb pasit választ némely lány.


Az elhasznált és egyéb jelző a nőkre nem jogos, de a legtöbben úgy vannak vele, hogy ha megkaphat egy naivabb 18-20 évest is, aki még 10 évig jól fog kinézni és nem fog látszani rajta az öregedés jelei, inkább őt választja, mint a korban hozzá illő 30-ast

2017. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Én 30 vagyok kereken, engem is behúzott magába, hogy egy nő innentől öregszik csak. A párom 27 éves, szerinte pont most jó, amellett meg elsőre azt is elhitte volna rólam, hogy 24-25 éves vagyok. Kérdeztem tőle, hogy nem baj, hogy vén vagyok, mint az országút..? Azt mondta, inkább csak hülye. Szóval nem kell ezt túlbonyolítani, au értelmes emberek tudják, mi a jó.
2017. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 mikeXxX ***** válasza:
82%

3# Akkor lemaradsz az igazi férfiakról :D !

És hogy a kérdésre is válaszoljak én pont azt látom a nők 30 körül érnek meg mind kisugárzásra mind komoly kapcsolatra ! 37 f

2017. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!