Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bűnös dolog az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűnös dolog az, ha a szenvedélyt keresem a kapcsolatimban?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartom a tüzet, meg a lángot. Lángolás nélkül mi értelme az egésznek? Legutóbb egy lánynak elmondtam ezt és onnantól elkezdett hanyagolni. Nem értem mi baja volt, nem barátságot keresek hanem komoly kapcsolatot. Ezt neki is elmondtam. Hol a hiba??

2017. ápr. 15. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Ugye nem próbáltad felgyújtani szerencsétlent a nagy lángvágyaddal? :D


30/F

2017. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztos aszexuális, mert érthetetlen miért teszi.
2017. ápr. 15. 11:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyásó sem kiabál a patakparton, hogy aranyom, aranyom..!
2017. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez tök normális dolog, legfeljebb kimondva talán kissé ijesztő lehet. A szerelem szerves része a szenvedély, az izzás, a lángolás - ha fürödni megy az ember, akkor sem mondja azt, hogy "de nem akarok nedves lenni". Kéz a kézben járó fogalmakról beszélünk, de vannak embertípusok, akik viszont a biztonságot, a nyugalmat, az állandóságot keresik egy kapcsolatban - ezzel is számolni kell. A lány is ilyen lehetett, akivel dolgod volt.
2017. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Linó03 ***** válasza:
Ezzel alapvetően semmi baj, sőt, szerintem kell a tűz, a kémia. De az elején ismerkedéskor ezt könnyű úgy előadni, hogy az furcsa legyen. Ha elképzelem, hogy nekem ezzel kezdené egy srác, hát, hirtelen nem tudnám hova tenni.
2017. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt nem pont így adtad elő, és neki az jött le, hogy elsősorban szexet akarsz.
2017. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azt mondtam neki, hogy a szenvedély, a tűz az alap a kapcsolatban, ez mindenen továbbsegít. Erre azt mondta akkor vegyem meg Stephen K. Tűzgyújtóját és ezzel ott hagyott.

Valami bűnös dolgot mondtam volna azóta is ezen gondolkozom.

2017. ápr. 15. 12:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Stephen King ... :D Eh, azért ez jó volt .D :D
2017. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"a szenvedély, a tűz az alap a kapcsolatban, ez mindenen továbbsegít."


Na ez az, ami nem igaz. Szóval hülyeséget beszélsz, és lehet hülyén is adod elő (ha hasonlít ahhoz, ahogy itt, akkor bizonyára), szóval ne csodálkozz.

2017. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha két ember között működik a kémia, akkor alap hogy van szenvedély és lángolás. De egy kapcsolat alapja ennél többről szól. Nyilván valamilyen szinten kell a szenvedély, de az nem igaz hogy mindenen továbbsegít. A kommunikáció, a megértés, a kompromisszumkötés és a megbocsátás az ami továbbsegít bármin. Jó persze a békülős szex se rossz, de nem mindig megoldás :D

Ha velem ezt így közölnék, valószínűleg az jönne le, hogy a pasit csak a fellángolás érdekli, az a típusú szenvedélyes együttlét (nem csak szexuális értelemben) ami csak a kapcsolatok elején van meg, ami a rózsaszín köd felszállásáig tart. Persze ezzel nem azt mondom hogy ha elmúlik a nagy szerelem, akkor nincs meg az a tűz, csak sokan nem értik meg, hogy a szerelmet egy másfajta érzés váltja fel és hiába keresel te komoly kapcsolatot, ha az jön le szerencsétlen csajnak hogy csak jót akarsz dugni...

Nem kell semmi ilyet mondanod, inkább bizonyítsd, mutasd ki mit érzel, de csak finoman mert nem vagyunk egyformák. Van aki könnyen beadja a derekát és hamarabb lesz szerelmes, viszont van akinek több idő kell hogy kitudja mutatni az érzéseit.

2017. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!