Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bűnös dolog az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűnös dolog az, ha a szenvedélyt keresem a kapcsolatimban?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartom a tüzet, meg a lángot. Lángolás nélkül mi értelme az egésznek? Legutóbb egy lánynak elmondtam ezt és onnantól elkezdett hanyagolni. Nem értem mi baja volt, nem barátságot keresek hanem komoly kapcsolatot. Ezt neki is elmondtam. Hol a hiba??

2017. ápr. 15. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát ez ismerkedéskor elég ijesztően hangzik... ha egy nő ilyet mondott volna valaha is, én is leléptem volna.

Később, meg ha megvan a szenvedély, nem beszél róla süketségeket az ember, csak éli....

Amúgy nem old meg mindent, csak szólok.

Most meg elriasztottál egy szellemes lányt, szóval a kérdésben említett "kapcsolataid" tulajdonképpen nincsenek.

2017. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Megértelek én is olyan kapcsolatra vágyok amiben nagy szerepet játszik a szenvedély.

De ezt az ember nem közli a másikkal. Ez jöjjön magától, ne úgy hogy én előre szólok a srácnak (te lánynak), hogy figyu már én vágytól fűtött kapcsolatot akarok! :D

A hiba ott van, hogy ez nagyon komolytalanúl hangzik, az emberrel az ismerkedést nem ezzel kezdi, persze hogy azt hitte, hogy dehogy akarsz te komolyat.

2017. ápr. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

7: Á, így már értem.

Ez azoknál a lányoknál van így, akik vagy aszexuálisak, vagy nem volt még semmilyen testi kapcsolatuk, és így ajtóstul rontasz a házukba (megijesztetted).

Tök más a női szexus, később alakul ki a nemi vágy, 20 éves férfi 40 éves nővel azonos szexualitás szempontjából.

2018. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12: De ez azért nincs így, mert rengeteg ember van, akinek egy párkapcsolat nem 80% szerelmeskedés és 20% egyéb, hanem pl. 5% szerelmeskedés és 95% gyereknevelés, utazás, stb.

A libidó és az, hogy mivel szeretnéd megtölteni a párkapcsolatodat, nagyon eltérő, és minek bszd el az idődet olyannal való ismerkedésre, aki el sem tudja képzelni, hogy úgy éljen, ahogy te szeretnél?

2018. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!