Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "A nők erogén zónája a lelke....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nők erogén zónája a lelke. " - tartja a mondás. Igaz ez, hölgyek, hogy a legjobb módja a hódításnak az, ha a pasi a lelketekre fókuszál?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi ezzel a felfogással próbál egy nőhöz közel kerülni, az majdnem biztosan nyerő? Ha a lelketeket meg tudja érinteni, akkor gyakorlatilag már célegyenesben van? Hogy látjátok ezt?

2017. márc. 25. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Persze. Feltéve, hogy igencsak bejössz a csajnak külsőre. :) De ezt csak kevés nő vallja be még akárcsak magának is.
2017. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Ennyire nem fogalmaznek erzelgosen, inkabb legyen okos es vicces a masik es erezzem, hogy erdeklem emberileg is, figyel ram. De alapvetoen nem a lelkizesre megyek semmilyen kapcsolatban (parkapcsolat, haverok).
2017. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem igaz. A lelkizős férfiakat lekoptatják a nők egytől egyig. Vagy barátzónába teszik, de párkapcsolat abból soha nem lesz!
2017. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Féligazság. Ahogy szerintem fordítva is így van (szubjektív véleményem, lehet csak én vagyok így vele), mert az ember nem csak egy test, egy "gépezet" amit lehet kapcsolgatni.


Lehet szeretkezni olyannal aki nem vált ki semmit belőled. Milyen lesz? Az én véleményem az, hogy olyan közepes, hiába a tudás.

Egészen más szeretkezni azzal akit szeretsz, és egészen más olyannal akit nem. Biológiai értelemben akkor is "elélvez" talán mindkét fél (nők nehezebben), de az nem ugyanaz, szerintem.


Ahogy a sima "lélekre hatás" is kevés, a kellő szexuális "technika" nélkül. A kettő ötvözete szükséges, lehetőleg normális arányban (ez emberfüggő).

2017. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mint minden, ez is csak egyes nőkre igaz. Idáig, három olyan nő volt, akivel még képcsere sem volt, csak netes beszélgetés, ahol a lélekre próbáltam hatni. Minden további nélkül, párnak szerettek volna. Találkozás után sem mondták, hogy bocsi, de te nem kellesz. Pedig, nem vagyok egy férfiszépség.
2017. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen! ... de ez nem szó szerint értendő!

Nem úgy kell értelmezni fúk és férfiak (... és egyes nők), hogy sziruposan kell bájologni egy nővel és falvédő rizsát nyomni, mert akkor rögtön nyert ügyetek van.

Úgy kell ezt érteni, hogyha egy nő lelkileg is kivan elégítve egy kapcsolatban, akkor ott nagy baj nem lehet.

A kapcsolat indításakor ez azt jelenti, hogy figyelsz rá, nem vagy egy terrorlegény, hasonló, vagy azonos hullámhosszon vagy vele a számára fontos érzelmi dolgokban.

Pl. nem kínozod a kedves háziállatát, nem gyűlölködsz a kedves barátaival, rokonaival, figyelmes és udvarias vagy vele, köszöntöd az ünnepein és nem becsülöd le a nőiségéből adódó kisebb nagyobb problémáit.

Tehát biztonságban érzi a lelkét (is) melletted.

Hát nagyon dióhéjban ennyi!

2017. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Amit te írsz, az egyenes út a barátzónába. Trumpnak van igaza: a nőket a puncijuknál kell megfogni.
2017. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz a lelke alatt.
2017. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaz. Ez persze nem a "lelkizést" jelenti, hanem hogy eljátsszad neki, hogy milyen sikeres nagymacsó, "nemnagyonérdekelszmertvanmásnőmis" "FÉRFI" vagy, még akkor is ha szippantós vagy, mikropénisszel, és az anyádnál laksz.

Szóval úgy kell a lelkükre hatni, hogy azt higgyék, hogy te főnyeremény vagy, akit meg kell kaparintaniuk a törzs többi nője elől, és meg tudod védeni a kardfogú tigristől az utódokat, és rendszeresen viszel neki mamuthúst.

Bizony az ember nagyon fejlettnek tartja magát, de az alapok még mindig szinte azonosak a többi majom viselkedésével.

2017. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
88%
Bírom, hogy a csajoknak feltett kérdésre mindig ugyanaz az 5-10 pocsos csap le vergődés céljából
2017. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!