Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nehéz normális párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz normális párkapcsolatot találni? 28F

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rendszeresen dolgozó személyként most érzem igazán hogy a megfelelő párkapcsolat soha nem akar eljönni.

Pedig abszolút károsmentes életet élek, azaz se dohányzás, se alkohol nem játszik szerepet.

Udvarias vagyok a hölgyekkel rendszeresen. Jó szándékú személy vagyok. Külsőmmel sincs baj. Hosszú távon gondolkozok egy normális lánnyal.


A legutolsó rövid kapcsolatom is azért nem működött, mert a csaj még az előző kapcsolatát emészti, rengeteg közös volt bennünk és tessék :( ez van. Pedig normálisnak hittem

Ez egy elég kemény baki volt. Sőt inkább szerencsétlenség.


Röviden csak a gondolataimat írtam le egyébként.


Nektek volt már hasonló tapasztalatotok? Ha igen mennyi idő telt el mire eljött hozzátok a normális párkapcsolat? Férfiak, hölgyek válaszát egyaránt várom :)


2017. ápr. 16. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

30 évesen 0 párkapcsolatom volt, hasonló vagyok mint te. A hiba az udvariasság. Nézd meg azokat akik szedegetik a csajokat milyen udvariasak... naugye...

Keménykedni kell, eljátszani hogy te a végzet híme vagy, egy "férfiállat", mert az ember is csak egy állat akármilyen nagyra tartja magát, és az állati ösztönök a párválasztásnál még különösen erősek.

2017. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Oké, nőként írok, szóval a csajozási tanácsaimat fenntartásokkal érdemes kezelni :)


De!


Szerintem ne azt nézd, hogy "akik szedegetik a csajokat" milyenek. Az udvariasság sosem árt. Amikor megismerkedtem a férjemmel, ő is hasonlóan 28 éves volt, mint most te. Egy hosszú (pocsék) kapcsolaton voltunk túl mindketten, nekünk összejött. És róla aztán még ránézésre is megmondod, milyen kis jófiú. Nem a bunkózáson múlik, ha megvan a "szikra", akkor a hozzád illő lánnyal működni fog a dolog. És igazából szerintem ennek az egésznek csak és kizárólag ez az egy titka van: a hozzád illő párt kell megtalálni. Semmi egyéb. Ha nem illetek össze, akkor az már látod, az elején kiütközik.

2017. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz találni az tuti :( Az évek meg telnek :D


Eddigi gondolataitokat tényleg köszönöm, ment a plusz.

2017. ápr. 16. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony,nem könnyű egyik nem helyzete sem ezen a téren.Vannak szerencsések,illetve kevésbé azok.Vannak,akik rengeteg lelki sérülést hurcolnak.Jómagam is például több éve.Viszont amit tanácsolnék neked,hogy semmiképp sem abban lásd a hibát,hogy megadod a tiszteletet a nőknek,és hogy nem vagy paraszt!Ez egy érték a mai világban.Elsősorban légy hű magadhoz,mert akinek kelleni fogsz,az pont magadért fog szeretni.Most még ezt elképzelni sem tudod,de szerintem megéri tisztán élni,viselkedni.Nyilván nem mindig előnyös,de hiszek abban,hogy Isten szeme mindent lát.
2017. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk nőknek sem egyszerűbb. Olyan sztorijaim vannak, hogy sokan el se hinnék. Fel is adtam már ezt az egészet.


Neked viszont még aok időd van normálisat találni. Nem kell elsietned, csak járj nyitott szemmel.

2017. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nehéz, kibebszott nehéz... de ugye a lottót is meg szokták nyerni, pedig 1:35 millióhoz az esély rá.


Tolni kell az ismerkedést.. így ha nem is jön össze, legalább elmondhatod magadról, hogy te mindent megtettél ami az erődből futotta!

2017. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én már az ismerkedésbe is elfáradtam :( itt az ország keleti részen csak defektek vannak csaj téren ...
2017. ápr. 16. 20:48
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ha az ember olyan alkat hogy tapad rá a másik nem akkor is nagyon nehéz megtalálni az embered!

Szóval az jóformán a puszta szerencsén múlik hogy összejöttök, mivel

1. Találkoznotok kell valahogy. Tehát keresztezni egymást az útjaitok.

2. A megfelelő időben kell összetalakoznotok, mivel ha túl korán van lehet nem értékelitek egymást ha későn elúszott a lehetőség...

És ezek elég kiszámíthatatlan dolgok. Szóval... :(

2017. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz társat találni,aki megfelelő számunkra. :(

ismerkedni kell sokféle képpen,és nem kell megváltoznunk mint amilyenek vagyunk!!!!


Nem biztos hogy mindenkinek az izmos férfi kell,vagy a vagány férfi!

El kell fogadni magunkat,igaz az értelmeseknek nehéz társat találni! :( sajnos! 30N


Az emberi értékek elvesztek 1 kapcsolatban,szeretet béke nyugalom csend ami fontos lenne számomra!

2017. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
itt már a normális megszólítás illetve társalgás mellett is hátat fordítanak, mert tisztelet a kivételeknek de sok mindenki saját magával foglalkozik, a másikkal meg nem mert eltűnt a másikhoz való normális tekintély :(
2017. ápr. 17. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!