Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 eves vagyok es szuz, szerintetek erdemes lenne felkeresni egy fizetos lanyt?

Figyelt kérdés
az a baj felek, meg egy haverom sincs aki elkiserne, akinek mondhatnam ha nem jovok ki mondjuk 1 ora mulva hivja a rendorseget, meg a masik problema az hogy semmi ferfias nincs bennem, egyaltalan nem is hasonlitok ferfira inkabb csak fiura lehetseges hogy nem fogadna a lany ha meglatna??

2017. ápr. 16. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

25 éves vagy és szűz.


Mi a ráktól félsz? Nem mindegy, hogy mi lesz? Neked már megváltás lenne, ha eladnák a vesédet :D

2017. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Miért kéne a rendőrséget hívni?


Miért nincsenek haverjaid?


Egyébként a szűzesség egy állapot, nem érdem az, hogy szűz vagy/nem vagy szűz.



Először próbálj barátkozni, baráti kört kialakítani és utána már a csajozás is könnyebb lesz.

2017. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Igen, érdemes lenne. Ha ennyi idősen még szűz vagy, akkor csúnya és/vagy alacsony lehetsz, ami azt jelenti, hogy soha nem fog veled ingyen szexelni egy nő sem. Neten érdemes kinézned egy lakásos prostit, hívd fel, beszéljetek meg egy időpontot! Nem kell félned, nem szokták elrabolni az embereket. Fogadni mindenkit szoktak a nagyon igénytelen (csöves szintű) embereket leszámítva, hiszen kell nekik a pénz.
2017. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha virítod a lóvét nem lesz baj. Amúgy egy csomó csaj van aki vállal szüzesség elvételt és frankón odafigyel. Rosszlanyokon nézelődj, és nem kell kiséret, nem oviba mész.
2017. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Menj, bár sok értelme nincs, egy dugástól nem változik meg semmi. Max. rájössz, hogy nem olyan nagy dolog, mint korábban hitted, de jobban csajozni nem fogsz tőle.
2017. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire félsz akkor ne menj. Ha a félelmedet le tudod gyürni akkor meg mindenképpen menj! (Hol laksz? Milyen ott a rosszlány ellátottság?)
2017. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kozeli varosba kene felutaznom ott akad par rossz lany de eleg keves a valasztek, es ha mondjuk kifosztanak es nem birok visszajonni?? tavolabbi varosoknal ugyanez. inkabb hagyom sztem.
2017. ápr. 16. 22:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint te, és én is félek elmenni hivatásoshoz. Ugyanakkor az egy nagyon egyedi érv, hogy attól félsz, hogy bűncselekmény áldozatává válsz, amire igen csekély esélyed van.
2017. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hat azert a mai vilagban boven van ra esely, itt gyakorin is olvastam olyat hogy benyelte a penzt a prosti szex viszont nem lett, rosszlanyokon meg valaki azt irta az egyik nore ez nem hajlando levenni a bugyit se a melltartot igy akar szexelni, eleg veszelyesnek hangzik amilyen bslfek vagyok tuti ilyeneket fogok ki.
2017. ápr. 16. 23:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyanhoz menj, akiről jókat írnak! Illetve ha Pesten jársz, akkor ajánlom, hogy ott menj el, mert nagyságrendekkel normálisabbak az ottani lányok, mint a vidékiek.
2017. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!