Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdemes felkeresni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes felkeresni a volt páromat?

Figyelt kérdés
fél éve lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak.Szépen lett vége megbeszéltük hogy nem működik tovább.Azóta neki is van ujabb párkapcsolata, és én is boldog vagyok egy fiuval már 4 hónapja. DE mostanában egyre sűrűbben eszembe jut az előző srác.egyszerűen hiányzik, és szivem szerint ugy megölelném.De csak ennyi, egyszerűen mint egy ember hiányzik nekem.Most róla is álmodtam és pont azt hogy találkoztunk és jó szorosan megöleltük egymást.Néha szoktunk amugy beszélni nem szakadt meg teljesen a kapcsolat,de általában mindig csak én irok neki.Szerintetek érdemes felkeresni azért hogy találkozzunk, vagy ne bojgassam fel a lelki világát? (álmomban pont neki is szüksége volt a nagy ölelésre) nem tudom melyik lenne jobb.... vélemények?
2009. nov. 5. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2007 áprilisában csak a volt páromra tudtam gondolni.Elég csunyán szakítottam vele.És májusban már annyira hiányzott hogy próba cseresznye felhivtam h talizunk e.Láss csodát találkoztunk még aznap és újra összeis jöttünk:) nem rég ért véget a kapcsolat.:S:)De nagyon boldogok voltunk újra együtt:)
2009. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szóval próba szerencse!!:) azért csak nem haragszik meg ha megkéred hogy talizzatok.De azért ne mond meg h mert hiányzik s megakarod ölelni:)
2009. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából semmi esély rá hogy ujra összejöjjünk.Nem is akarnám! hisz azért lett vége mert nem volt közös jövőnk.csak mint ember hiányzik.És szerencsére mondjuk, a szakitás után is megtudtam vele beszélni mindent, megértett engem mindig. szerintem simán elmondhatnám neki hogy hiányzik,csak nem akarom hogy ezzel felkavarjam őt is és neki is rossz legyen :(
2009. nov. 5. 09:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyáltalán nem kéne bolygatnod a dolgokat.
2009. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor keresd, ha összejönnél vele újból. Ha nem, hagyd békén.
2009. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én pl 9 hnapig voltam együtt a btommal szakítottunk .. össze jöttem egy másik sráccal vele is most vunk 9 hónapja együtt és sokat gondolok az exemre mint emberre de nem mint szerelemre ... de hidd el jobb nélküle ... lehet h hiányzik de két ex sose lesz barát ha sokáig voltak együtt...
2009. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!