Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interferencia végre megjelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Interferencia végre megjelent Tinderen! Nektek milyenek a tapasztalataitok? (lent részletezem a sajátjaimat)

Figyelt kérdés

Néha vissza-visszatérek a GYIK-es közösségbe, ez is egy ilyen alkalom. (Úgyse ismer senki, aki ezt fogja olvasni, úgyhogy ezt felesleges volt leírnom.) Szóval pár hete én is nyomkodom ezt a csodálatos appot. Nem vagyok megkeseredett tini (bizony már 24 éves elmúltam), nem keresek rögeszmésen párt, de gondoltam szétnézek ott is. Fontos, hogy csak komoly kapcsolat jöhet nálam szóba, ez ki is derül a bemutatkozásból. (Tudom, alapvetően ez egy dugós app, de (elvileg?) vannak sokan hasonszőrűek ott. Következzenek hát a tapasztalataim:


1. A taktikám az, hogy akinél nem látok kizáró okot, azt jobbra húzom, ez többnyire konszolidáltnak kinéző, természetes hatású lányokat jelent. Így sikerült komoly 2 darab matchet összehozni, mindkettővel elkezdtem értelmesen beszélgetni, majd néhány üzenetváltás után ők elkezdtek nem nagyon válaszolni, az egyik már törölt is, csodálatos. :D


2. Nagyon kevés embernél van egyáltalán bármi szöveg, persze ez nem meglepő a társkereső oldalak, (különösen a Tinder), valamint a lányok lelkivilágát figyelembevéve.


Egyes kizáró okok:


3. Egyes lányoknál megfigyelhető, hogy kiírják, hogy az egyéjszakások nem érdeklik őket, stb., de pl. olyan bárki által látható képeket raknak fel, ahol kb. csak a mellbimbójuk nem látszik ki. Nagyon hiteles.


4. Durván felülreprezentáltak a rendkívül egyedi "I love my friends and travelling" lányok. Vagy én mozgok rossz körökben, de számomra elképesztő, hogy (ha van valami bemutatkozás) milyen gyakran találkozok ezzel a szöveggel. Egyáltalán milyen erkölcs kell ahhoz, hogy egy ilyen oldalon valaki a fél fenekét vagy mellét mutogassa premier plánban?


5. Szintén felülreprezentáltnak érzem az agyonvarrt és -lyuggatott hölgyeket (tetoválás és mindenféle piercingek); ez egy bizonyos szint felett már taszító.


6. A dagadt lányok miért olyan büszkék a mellükre?!


7. Most komolyan huszonéves nők körében ilyen népszerű a Snapchates Dog Filter? Komolyan?


8. Van néhány ittasan pasikoszorúban fényképezkedő lány, ez is elég vicces, biztos ezzel keltik fel a figyelmet.


9. És persze bőven vannak kifejezetten farokra utazó felhasználók, vagy valószínűleg tényleg hivatásosok.


Nagy vonalakban ennyi lenne az eddigi benyomásom, fell free to be offended. Igazából az ilyen lányoknak úgyse én kellek, szóval indokolatlan a sértődés bármely oldalról. Béke!


Nektek mik a tapasztalataitok?


2017. ápr. 17. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a mocsoknál már csak az mocskosabb, ha beszélünk is róla. Biztos megérte legépelni ide ezt a több tíz sornyi szöveget egy ilyen baromság miatt? Nem kapod már vissza ezt az időt, amit erre szántál.

Egyszerű a megoldás, amit sikerrel alkalmazok. Ennek hatására eltűnt a frusztráció az életemből: Nem használok ilyen oldalakat.

2017. ápr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Feel free, nem fell free.


Nem ismerem a cuccost, de neked jó sok időd van, és jó vagy a fikázásban. Egészségedre.

2017. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Aki egyes szám harmadik személyben beszél önmagáról, az nekem gyanús.
2017. ápr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan ugyanezt tapasztalom. Sajnos ez a felhozatal "nőkből", nemcsak Tinderen, de általánosságban is.
2017. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a tapasztalat, még a 4.-os pont "egyediségéhez" hogy a nők 80%-a ed sheeran -shape of you dalt állítja be a dalának :D


Más társkeresőkön is hasonló, bár nem ennyire eldurvulva, viszont azokon meg ott van a többség az elhagyott, kamu, és ego tuning profilok, és minden fizetős, szóval a tinder még így is jobb.

2017. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tinder..hagyjuk ,semmirevaló önfényező tökbuta egyenlotyók oázisa. Menekülj.
2017. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valóban elgépeltem, ráadásul még a fenékmutogatós mondatot is rossz ponthoz írtam, mea culpa. Mindenesetre köszönöm a véleményeket, dicséreteket!
2017. ápr. 17. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:

A férfiaknál ugyanez a trend figyelhető meg, csak nem a mellüket hanem a kockahasukat mutogatják meg a bicepszeiket.


Sok matchem van, lehet mert nem tartozom azokba a kategóriákba, amit te felsoroltál, mégis 20-ból kb két férfi, ha ír.


Az meg szerintem egyáltalán nem meglepő, ha elhal a beszélgetés vagy eltűnik a másik. Feltehetően nincs közös érdeklődésikör vagy nem tudtok kommunikálni és ha neten sem megy élőben sem lesz rá túl nagy esély.


N/26

2017. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!