Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nyomnak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nyomnak le ilyen nyálas ismerkedős szöveget internetes társkeresés alatt?

Figyelt kérdés
Ilyeneket írnak, hogy gyönyörű vagy, azután hogy már látták a képemet. De ezt azután gyakran leírják.
2017. ápr. 17. 10:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom. Én a sablon dolgokat is átugrom, azokat bele lehet szedni egy beszélgetésbe, és nem kell az agyára menni az "áldozatnak" :)
2017. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Azt kamuzzák neked, hogy gyönyörű vagy, mert be akarnak vágódni nálad, ennyire egyszerű.
2017. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
azt hiszik, hogy ha bókolnak, akkor ledobod a bugyidat nekik.
2017. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

Az jobban esne, ha azt mondanák, hogy egyszer meghúználak, de az utcára ki nem mennék veled emberek közé??

Na ugye..

2017. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
23%
Miért mit írjunk nektek?Rajtatok nem lehet már ki igazodni,nektek semmi sem tetszik!Lassan már kezdem meg utálni a fajtátokat!
2017. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Az is baj férfiak bókolnak nektek? Mit mondjon? Szia ma dugunk?
2017. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%

Na már ez is baj? Vagy csúnya vagy, és nem tetszik hogy az ellentétét mondják?


Belga - Az a baj [link]

2017. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%

#6 tévedsz.. nem az a bja, ha bókol. Az a bja, ha nem megfelelő időben bókol. Mondjuk első levélben, amikor semmit nem tud rólam.


Még azt se mondom, hogy ez se gáz.. de mikor 1 nap 60 szor olvasom, hogy milye3n szép a szemem, arra 61. alkalommal immunis leszek. tudom magamról, hogy szép a szemem.. ezért tettem ki olyan képet, mert látom, hogy szép. Nem kell e megerősítés olyanról, amit tudok!


Kreativitás emberek. Nem fogok ötleteket írni, hogy mit írj. Ha ennyire lusták, kreativitás mentesek vagytok, akkor nem egymást keressük!

2017. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%

Tudod kérdező én nem szoktam.... ilyenkor rákérdeznek ,hogy nem tetszem? nem érdekellek?


Valóban... semmi sem jó...

2017. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%
Szép vagy mint egy új traktor! Ez megfelel? Vagy csak leírom tárgyilagosan hogy alkatilag és fejformára megfelelsz a céljaimnak. Vagy mit kell írni ,mondani hogy ne legyen rinya?
2017. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!