Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és eddig élőben próbálkoztam egy év alatt 3 lánynál. Mindháromszor nagyon csúnyán pofára estem. Mindhárom elutasítás után borzalmasan éreztem magam, alig ettem és folyton rossz kedvem volt. Barátaim mindig azt mondták, hogy az a lány nem érdemelt meg. Gyakran gondoltam arra, hogy már nem is találom meg az igazit. 174 cm vagyok, 70 kg körül. Nem a legszebb, de nem is csúnya (szerintem) arcom van. Mindig azt éreztem, hogy azért nem lehet senkim, mert olyan vagyok amilyen. Pl egyik szenvedélyem a veterán autók. Jól ismerem őket és ha az utcán meglátok, akkor odamegyek és megnézegetem magamnak. Aztán nem is az a stílusom, mind kortársaimnak (pl a kedvenc együttesem a Queen, kedvenc filmem A tanú stb). Én ilyen retro életet élek. Neten még nem próbálkoztam (nem is tervezek egyenlőre). Csomó fiú ismerősömnek van barátnője, nekem még soha nem volt egy se! Bulizni is járok minden héten, próbálok ismerkedni. Csak én gondolom úgy, hogy már nem lehet barátnőm? Válaszokat köszönöm, főleg lányok írjanak!

2017. ápr. 15. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
29 éves leszek... 1 komolyabb barátnőm volt, 1 évig, illetve héttel lett szex.. És én se reménykedek már :)
2017. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem közölni, hogy nem cigizek (életemben egy szál cigit se szívtam) és nem is iszok (maximum ünnepségeken egy pohár bort). És nem menősködök pl telefonnal (nem is érdemes, ez egy Nokia 222, amihez én ragaszkodok). Megpróbálok mindig kedves lenni és jószívű, de gyakran érzem azt, hogy nem érek semmit se vele.
2017. ápr. 15. 23:02
 3/12 Psychopathist válasza:
100%

Lehet más körökben kéne mozognod. A hétvégi bulikban nem biztos hogy találsz olyan lányokat,akikkel érdemes lenne foglalkozni.


Próbálj meg az érdeklődési körödből keresgélni,szerintem a közös pontok megkönnyítik az ismerkedést.

2017. ápr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve nem találok,nnagy reményt már nem fűzök hozzá!
2017. ápr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1: Fogadd el és szeresd önmagad. 2: A visszautasítást pozitívnak éld meg, egy lökésként, ami visz tovább. Lehet, hogy soha nem fogod már látni azt a személyt, mit számít? Nem kell minden lánynak tetszeni, és lehet, hogy 100-ból csak 1 lesz, akinek kellesz, de végső soron a 99 nem, vagy az 1 igen számít? 3: 18 vagy, nem sietsz sehová...nekem 25 évesen lett barátnőm...rengeteget fogsz változni néhány év alatt. Éld az életed, tanulj, dolgozz, soha ne görcsölj a nőkön, mert az olyasfajta forszírozásból nincs semmi és csak elszívódik minden energiád. 4: Végül talán az egyik legfontosabb, ami az élet minden területére igaz: Soha ne hasonlítsd magad másokhoz, mert a hasonlítgatás az öröm legnagyob gyilkosa.
2017. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*legnagyobb
2017. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szergej55 ***** válasza:

1. Lánnyal ne legyél kedves, dobd le a mindent megtennék érte beállítottságot. Nem a magasságod meg a súlyod miatt fogod 90%-ban bebukni a témát, hanem ezért.

2. Ne akarj nőt szerezni. Fejleszd magad, azt csináld, amit szeretsz és amiben jó vagy, nem lehet a nőszerzés az elsődleges életcélod, mert az az első ponthoz hasonlóan szintén csak a bukáshoz biztos recept.


Ha a hazai red pill irodalomba beleolvasgatsz, ott rengeteg minden le van még ezzel kapcsolatban írva, biztosra veszem, hogy te sem helyes mintákat sajátítottál el, csak úgy, mint a feminista szellemben nevelt társadalom férfiainak nagy része.

2017. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, 0 barátnőm volt eddig, csak 10 szexparner, de ebből is csak 2-vel hosszabb ideig. Úgyhogy ne sírjál, van még időd...
2017. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#3 válaszolónak.

A közös téma még segítene is...csak az a baj, hogy én a veterán autókkal foglalkozok és nem hiszem, hogy van egy fiatal tizenéves lány, akit ez érdekelne.

2017. júl. 22. 23:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok 23eves f
2018. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!