Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem elvesztette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem elvesztette a jellegét az egész . Minden értelmes felnőtt ide (? )

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én így vagyok : mióta különvált a tini és a felnőtt párkapcsolatok,nagyon észrevehető,hogy a tinik átevickéltek a felnőtt kategóriába,ami kb. azt jelenti hogy minden második kérdés arról szól,hogy mit jelent ha félrenéz,mit jelent ha nem mosolyog,mit jelent ha megérint.Ez van most a felnőtt kategóriában.Eddig előszeretettel látogattam az oldalt,a változások ellenére,de most már nincs kedvem kibogózni az igazi,felnőtt kérdéseket,amikhez tényleg kellene segítség,és értelmes válasz.Ez most már végleg így marad,mert ha igen,akkor nagyon sokan lépnek innen.
2015. okt. 17. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én évek teltével jöttem újra ide, és fedeztem fel a kategóriát. De nem tűnt fel, hogy lenne értelme. 18 év a korhatár, 25-ig még elég komolytalanok az embrek és gyerekesek, utána talán alakul.


Discoban se 18 volt felnőtt termes korhatár, hanem 23 vagy több, helyfüggő. Pedig zene volt ott is csak. Meg néha chipanddale show. Megemelném korhatárt. Még áttenni is segíteném modiknak minél gyorsabban, haha :D

2015. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tök igazad van.
2015. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert 18 év körüli vagy huszon eleje korosztály van itt többségben, illetve a tapasztalatlanok. Nyilván ha még éretlen, akkor nem tud érett kérdést feltenni. Sztem ezeket a kérdéseket nem tinik teszik fel. 25 alatt még elég gyerekesek érzelmileg az emberek, én ekkortól számítom a felnőtt kort. Persze van, akinek még ekkor sem nő be a feje lágya. :) Én sem nagyon találok olyan kérdést, amire válaszolni lenne érdemes, de hangulat függő is nálam ez, van mikor válaszolgatok.
2015. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
4 : szerintem túl pozitívan látod az egészet.Nagyon sok kérdés a tini kategóriába való,még ha oda is írja hogy 18 éves,tisztán látszik hogy kb. 13 éves szinten van.Oké,foglalják el a tini kategóriát,nem érdekel ott mit csinálnak,de jelenleg az a helyzet,hogy megnézek 10 kérdést,abból 8 tuti hogy 18 év alatti,mert egy felnőtt nem kérdez olyat hogy : hű,mi van ha rám mosolyog,mi van ha nem ? Nem tudom,de nagyon el lett baltázva az egész.Elvileg jó volt az ötlet,tinik-felnőttek külön,de gyakorlatilag káoszba fulladt,és csődöt mondott.Nem tudom ezt észre vették-e az üzemeltetők ?
2015. okt. 17. 22:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan is, hogy kiadja magát idősebbnek. Nekem nem elképzelhetetlen, hogy érzelmileg egy 18 éves 13 éves szinten legyen, hiszen még a 18 se felnőtt, csak jogilag nagykorú. És nem minden 18 éves van már túl mindenen. A tapasztalatlan emberek kérdeznek, és végül is azért van ez az oldal, hogy kérdezzenek. A gond szerintem inkább az, hogy sokszor ugyanilyen tapasztalatlan válaszokat kapnak, vagy lehurrogják őket. Nincs egy felnőtt ellensúlya a tini szintnek.
2015. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jogos a felvetés, 10 pontos kérdés! Valamikor jó válaszokat lehetett itt olvasni, de senki innen akarjon problémát megoldani, mert szinte ovis szintre süllyedt az egész :(
2015. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát igen.

12-15, 16-19, 20-25, 25 felett. kb ennyi részre is szét lehetne szedni. MINIMUM.

2015. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Missi_Key ***** válasza:
Sztem ez azért van mert tininek tini nem tud tanácsot adni ilyen témában. Ezèrt kérdezik a felnőtteket
2015. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor legyen tini kerdez felbottet vsgy 25 alatti kerdez idosebbet kategoria is... :)
2015. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8-AS . : Hagyjuk már ezt ... Régebben tök sok jó kérdés volt,érkezett válasz mindenkitől,ki lehetett szűrni a hülyeséget,egy 14 éves értelmes választ nem is tudott volna adni egy komoly témához,inkább kikerülte sok esetben.Ez a séma,ami jelenleg működik,egy nagy nulla.Tele idióta kérdésekkel,válaszokkal,az értelmesebbek már leléptek innen 1-2 ,pár éve.
2015. okt. 17. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!