Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép lassan felőröl a magány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lassan felőröl a magány. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok, az ismerkedési kísérleteim mind sorra kudarcba fulladnak. Hiába randizom egy lánnyal akivel van hosszú csókolózás visszamegy a volt barátjához vagy lemondja a randit vagy el sem jutok egy időpontig. Le merem szólítani a nekem tetsző lányokat de már semmi nem jön össze. Minden este azzal az érzéssel fekszem le hogy nincs mellettem senki akit átölelhetnék, nem nézhetek meg senkivel összebújva egy filmet, senkit nem tudok megölelni.

Arra mindig jó vagyok nekik hogy éppen a jelenlegi pocsék kapcsolatukról panaszkodjanak vagy arról hogy nincs senkijük és mennyire rossz így nekik hiába tudatosítom bennük még az elején hogy én nem ezt a szerepet szeretném betölteni és szívesen megismerkednék velük akár komolyabb szándékkal is, egyszerűen semmi, mintha nem is léteznék.

Fogalmam sincs mi a probléma velem, nem próbálok görcsösen ismerkedni, nem mozdulok rá mindenkire aki él és mozog csak ha látom hogy szimpatikus vagyok számukra. Már nem tudom mit csináljak, kezdem feladni és tudom hogy ez csak rosszabb lesz idővel. Nincs már kedvem újra és újra a köröket futni úgy hogy mindig én kerülök padlóra. Próbáltam mást is, nem foglalkozni a dologgal élni az életem de azt az érzést amit egy lány nyújthat úgysem pótolhatja semmi.

Volt már valaki hasonló helyzetben aki megtalálta a kiutat és nem úgy, hogy a kiút találta meg őt?

Férfi, 31 éves.



2017. ápr. 18. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Van hosszú csókolózás? Akkor már fölösleges rosszul érezned magad, hiszen félig nyertél.
2017. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok, és látom, hogy a kedvesség, és a figyelmesség ami meggátol, mert külsőleg rendben vagyok a lányok szerint is.

De egyszerűen nem vagyok képes eljátszani a nagyarcú macsó, flegmázó, szurkálódó, "vigyázzál, mert ha nem dughatlak meg ma, megyek a következő nőre" szerepet, mert az nem én vagyok. De így csak a kedves fiú maradok a barátzónában, aki "olyan aranyos", "szeeegény nincs egy normális lány neki pedig milyen jó fiú".


Próbáld meg te a szerepjátszást, hátha neked menni fog.

2017. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szepeket játszani, azt szeretném ha önmagamért szeretnének.
2017. ápr. 18. 21:17
 4/7 Bad G-Sus ***** válasza:
ne add fel az ismerkedést :D csináld tovább.. legalább minden ismerkedés után tanulsz vmit v nem..lényeg h ne add fel. csókolom
2017. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erős tévedésben élsz: a világ nem fog hozzád alkalmazkodni. Amíg nem látod, hogy az emberek körülötted mit akarnak, minek örülnek, mi hajtja őket és meg sem próbálsz a fejükkel gondolkodni, addig egyedül leszel. Minden nap magányos perceidben tedd fel magadnak a krédést: ki vagyok én? A másik fontos kérdés mikor valakivel vagy: mit akarhat ez az ember itt? ha sokszor csinálod ezt (nem két hétig, hanem mondjuk két évig), akkor lassan tudni fogod rá a választ. Ez egyik percről a másikra nem fog megoldódni.
2017. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
Kedves semmiképp se legyél, az alap bugyiszárító. Nem atombunkózni kell feltétlenül a sikerhez, de a jófiú attitűd jó részét érdemes eldobni a fenébe, azt csak belénk nevelték.
2017. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
És tényleg ne játssz szerepet, nem lehet magunkat megerőszakolni ezzel, a macsót sem kell adni. Egyszerűen meg kell találnod, hogy a főleg csipkelődő viselkedést a te személyiségeddel hogyan lehet a legjobban összeegyeztetni.
2017. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!